Anasayfa / Dijon / Paris Basketball – Dijon İddaa Tahmini 17.09.23

Paris Basketball – Dijon İddaa Tahmini 17.09.23

Fransa Betclic ELITE Pro A ilk hafta mücadelesinde Paris Basketball Pazar günü saat 15:30’da Dijon ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Paris koç Ilsalo’yu göreve getirirken yanında neredeyse Bonn takımının tamamını da getirdi! Böylelikle BCL şampiyonu olan takımı transfer etmiş oldular adeta 🙂 Kadrolarına baktığımızda yıldız guard TJ Shorts’un direksiyonda oturduğunu görüyoruz. Genç yetenek Hifi, Şilili Herrera, Malcolm, Ward, Jantunen ve iki Alman uzun Kessens ile Kratzer takımın diğer öne çıkması beklenen isimler konumundalar. 

Dijon ise koç Markovic ile yola devam ediyor. Yenilenen kadrolarına baktığımızda geçen sezondan iyi durumda olduklarını söylemek güç. Ama hedefleri yine Pro A ve BCL’de son 8 takım arasında yer almak olacak. Chikoko, Holston, Hrovat, Cameron Hunt, Aleksandar Lazic, Rousselle takımın öne çıkması beklenen isimleri olacaklar. McDuffie, Ware, Mobley gibi isimleri arayacaklarını söylemek yanlış olmayacaktır.

Paris koç Ilsalo’yu göreve getirip Shors transferini de yaparak bu sezon hem Pro A’da hem de EuroCup’da çok daha iddialı bir takım olacağını gösterdi. Dijon ise geçen sezona göre bence net anlamda güç kaybetti, özellikle yabancı oyuncularında seviyeyi bırakın yükseltmeyi koruyamadılar bile. Dolayısıyla bu maçta deplasmanda olmalarının da etkisiyle beraber şanslarının olmayacağını düşünüyorum. Ev sahibinin düşük farklarla da olsa kazanarak sezona zaferle başlayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.64
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA Yaz Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Boston Celtics – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 22.07.24

NBA Yaz Ligi mücadelesinde Boston Celtics Pazartesi günü saat 00:00’da Philadelphia 76ers ile karşılaşacak. Hem …