Anasayfa / Fos Sur Mer / Paris Levallois – Fos Sur Mer İddaa Tahmini 23.11.18

Paris Levallois – Fos Sur Mer İddaa Tahmini 23.11.18

Fransa Jeep Elite Pro A 11.hafta mücadelesinde Paris Levallois Cuma akşamı saat 22:30’da Fos Sur Mer ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 12.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 10.5 olarak açıklamış.

Levallois bu sezonun en etkili takımlarından biri Pro A’da. 10 maçtan 7 galibiyet çıkardılar ve evlerinde de 6 maçtan 4 tanesini kazandılar. Son 3 maçlarından ikisini kazanırken, Strasbourg gibi güçlü bir takıma 15 sayı fark atmışlar ve Limoges’u da 8 sayı farkla geçmişlerdi. Son maçlarında da geçen hafta şampiyonluk adaylarından Monaco’yu zorlu deplasmanda uzatma sonunda geçmişlerdi.

Ligin yeni takımlarından Fos Sur Mer ise beklendiği gibi sezonun zayıf halkalarından biri oldu. 10 maçtan sadece 2 galibiyet çıkarabildiler ve deplasmanda henüz galibiyeti olmayan 3 takımdan biri konumundalar. Evden uzaktaki son maçlarında da eski gücünde olmayan Nanterre’dan tam 21 sayı fark yemişlerdi. 

Levallois, bu sezon zirve takibi konusunda işin içinde olacağını gösterdi ve son haftalarda iyi basketbol oynuyorlar. İç sahada verdikleri 2 maçın telafisini yapabilmek adına bir seri yakalamak istiyorlar. Zayıf rakipleri de buna oldukça uygun. Fos Sur Mer’in bu zor deplasmanda ayakta kalıp direnebileceğini düşünmüyorum, farklı kaybederek deplasmanlardaki mağlubiyet serilerini 6 maça çıkarırlar.

İddaa Oranı: MS 1 (-12.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) / 1.68
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Guangdong – Beijing Ducks İddaa Tahmini 04.08.20

Çin Ligi yarı final serisi ilk maçında Guangdong Salı saat 15:00’da Beijing Ducks ile karşılaşacak. …