Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Paris – Roanne İddaa Tahmini 09.10.21

Paris – Roanne İddaa Tahmini 09.10.21

Fransa Betclic ELITE Pro A 3. hafta mücadelesinde Paris Cumartesi saat 21:00’da Roanne ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.32 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.45 olarak belirlemiş.

Paris ligin yeni ekiplerinden biri. Lige iki zorlu rakip karşısında ve 2 deplasmanda başladılar. Önce Dijon’a 16 sayı farkla sonra da Gravelines’a direnseler de 8 sayı farkla yenilmişlerdi. Özellikle savunmada sorunlar yaşadıklarını görmüştük. Şimdi ilk kez taraftarları önlerine çıkacaklar. Bu 2 maçta ise takımın yıldız guardları Boatright 18.5 sayı ve Allman 13.5 sayı ile takımlarını taşımışlardı. Şimdi O’Quinn’i biraz daha işin içine sokmaları gerekiyor pota altında. Genç isimlerden Barbitch de 9.5 sayı ortalamasıyla potansiyelini gösterdi. 

Roanne ise geçen sezon olduğu gibi bu sezon da ligin zayıf halkalarından biri konumunda. İlk 2 maçlarında da bunu net olarak görmüştük. Önce içerde Monaco gibi güçlü bir rakip karşısında direnseler de 5 sayı farkla yenilmişlerdi. Ama son maçta deplasmanda Reims gibi denk sayılabilecek bir rakip karşısında direnemediler ve tam 21 sayılık fark yediler. İlk 2 maçta Reddic 15.0 sayı, March 13.5 sayı ve Loren Jackson 12.0 sayı ile takımlarını ayakta tutmaya çalıştılar. Ama elbette yetersiz olduklarını görmüştük. 

Her ne kadar Paris ligin yeni takımlarından biri olsa da kurdukları kaliteli kadroyla ligde kalıcı olabileceklerini düşünüyorum. Allman, Boatright, O’Quinn liderliğinde tecrübe seviyeleri yükseldiği gibi ayrıca Barbitch gibi önemli bir genç potansiyele de sahipler. Karşılarında ise March ve Reddic dışında sırandan hatta vasat oyunculardan kurulu bir takım olan Roanne var. Paris adına hedef maçlardan biri bu ligde kalmak adına. Bu nedenle de kendi sahalarında ekstra konsantre olacaklarını ve ilk galibiyetlerini alabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.32
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Igokea – KK Split İddaa Tahmini 22.10.21

Adriyatik Ligi 5. hafta mücadelesinde Igokea Cuma saat 19:00’da KK Split ile karşılaşacak. İddaa toplam …