Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Paris – Slask Wroclaw İddaa Tahmini 14.03.23

Paris – Slask Wroclaw İddaa Tahmini 14.03.23

7DAYS EuroCup B grubu 16. hafta mücadelesinde Paris Salı günü saat 22:30’da Slask Wroclaw ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 12.5 handikap belirlemişler.

Paris ilk kez yer aldığı EuroCup sahnesinde beklentilerin üstüne çıktı ve 9 galibiyetle play-off biletini garantilerken 5. sırada yer buldu kendisine ki kalan maçlarda 2. sıraya kadar yükselme şansları var. Evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda ise Trento’yu 11 ve Buducnost gibi önemli bir rakibi tam 16 sayı farkla yenmeyi bilmişlerdi. Geçen hafta ise deplasmanda Hamburg’a beklenmedik şekilde 17 sayı farkla yenildiler. 

Wroclaw ise sadece grubun değil, tüm EuroCup’ın en zayıf takımı konumunda. Şuana kadar sadece 1 galibiyet elde edebildiler ve artık sezon onlar için bitmiş durumda, kalan maçlarda sadece formalite için sahaya çıkacaklar. Nitekim deplasmandaki son 3 maçlarında da varlık gösterememişlerdi. Sırasıyla 11, 13 ve 24 sayı fark yediklerini gördük bu maçlarda. Koç Erdoğan’ı göreve getirdiler ama bunun asıl nedeni lig tabiki, burada bir iddiaları yok. 

İki takım arasında net farklar olduğunu sezon boyunca gördük. Nitekim Fransız ekibi rakibini Polonya’da da 8 sayı farkla geçmişti ilk karşılaşmada. Son dönemde her ne kadar deplasmanlarda zorlanıyor olsalar da aksine içerde istikrarlı ve iyi bir basketbol oynuyorlar. Bu maçta da taraftar desteğini arkalarına alarak sıralamada daha iyi bir yer edinebilmek adına yüksek motivasyonla sahaya çıkacaklarını, rakibin ise iddiasının kalmamış olmasıyla beraber direncinin düşük olacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.48
intobet Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Oklahoma City Thunder – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 30.03.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden Oklahoma City Thunder Perşembe günü saat 03:00’da Doğu ekibi Detroit Pistons …