Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Paris – Trento İddaa Tahmini 25.01.23

Paris – Trento İddaa Tahmini 25.01.23

7DAYS EuroCup B grubu 12. hafta mücadelesinde Paris Çarşamba günü saat 22:00’da Trento ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler.

Paris ilk kez yer aldığı EuroCup organizasyonunda ilk 4 yarışına dahil olmayı başardı burada kendi grubunda. 11 maçlarından 7 tanesini kazandılar şuana kadar ve kendilerine 5. sırada yer buldular. Pro A ve buradaki son 4 iç saha maçlarından 3 tanesini kazandıklarını, tek kayıplarının da son Pro A şampiyonu,  Euroleague ekibi Asvel’e karşı geldiğini belirtelim. O maçta Wallace 21 sayı, 4 asist ve Kamagate 12 sayı, 8 ribaund ile öne çıkan isimlerdi. Allman’dan bu maçta da faydalanamayacaklar. 

Trento geçen sezon olduğu gibi yine grubunun zayıf halkalarından birisi. 11 maçlarından 9 tanesini kaybettiler ama halen turnuva konseptine göre play-off şansları devam ediyor. Deplasman karnelerine bakınca ise durumlarının ne kadar sıkıntılı olduğunu anlayabiliriz, evden uzaktaki 6 maçın tamamını kaybettiler! Son iki deplasman maçında da denk rakiplerine karşı çift haneli farklarla, direnemeden teslim olduklarını gördük. Önce Wroclaw’dan 23 sonra da Promitheas’dan 13 sayı fark yemişlerdi.

Paris, lideri Allman’dan yoksun olduğu için bu maçtaki güven derecemi düşürdüm. Ama yine de Wallace ve Kamagate liderliğinde kendi sahalarında hata yapmayacaklarını, özellikle evden uzakta hiç varlık gösteremeyen, henüz galibiyeti bulunmayan Trento karşısında sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Handikap da yüksek değil, Trento son dönemde deplasman maçlarını kaybederken çift haneli farklar yemeye alışkın bir takım zaten. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.44
intobet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.61
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Bnei Herzliya – Galil Elyon İddaa Tahmini 30.01.23

İsrail Winner Ligi 15. hafta mücadelesinde Bnei Herzliya Pazartesi günü saat 20:45’de Galil Elyon ile …