Anasayfa / Avtodor Saratov / Parma Perm – Avtodor Saratov İddaa Tahmini 27.10.22

Parma Perm – Avtodor Saratov İddaa Tahmini 27.10.22

VTB Ligi mücadelesinde Parma Perm Perşembe günü saat 17:00’da Avtodor Saratov ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişler.

Parma sezona galibiyetle başlamış ama sonrasında üst üste 3 maçı birden kaybetmişti. 3 gün önceki son maçta ise konuk ettikleri ligin yeni ama dişli takımlarından MBA’yı 78-70 ile geçerek şeytanın bacağını kırdıklar, kötü gidişe dur dediler.  O maçta Justin Roberson 17 sayı, 4 ribuand, 6 asist ile yıldızlaşırken, Pokhodyayev 14 sayı, 10 ribaund ve Joel James 14 sayı, 14 ribaund ile diğer etkili isimler olmuşlardı. 

Avtodor da rakibi gibi sezona galibiyetle başlamış, sonrasında 2 maç üstüste kaybetmişti. Ama onların kötü serisi kısa sürmüş, zayıf Minsk’i deplasmanda yenerek sezonun 2. galibiyetine ulaşmışlardı. 4 gün önceki son maçlarında ise konuk ettikleri güçlü şampiyonluk adaylarından CSKA karşısında hiç varlık gösteremediler ve 75-102 gibi kalp kırıcı bir skorla yenildiler. O son maçta Boatright 18 sayı, 6 asist, Garrett 12 sayı, 6 ribaund, Zagorac 11 sayı, 8 ribaund ve Mikhailovskii 10 sayı, 6 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. 

Bu sezon play-off kovalayan iki orta şekerli denk takımın kapışmasını izleyeceğiz. Burada ibreyi Parma’ya çeviren nokta elbette ev sahibi avantajına sahip olmaları artı son maçlarında MBA’yı yine burada, taraftarları önünde yenerek özgüvenlerini ve morallerini yukarı çekmiş olmaları. Avtodor ise evinde farklı kaybettiği bir CSKA maçının ardından moralsiz geliyor buraya. Parma’nın Roberson ve James liderliğinde hanesine bir galibiyet daha yazdıracağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.50
Hovarda Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.63
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

KK Krka – KK Sentjur İddaa Tahmini 29.11.22

Slovenya Ligi 8. hafta mücadelesinde KK Krka Salı günü saat 21:00’da KK Sentjur ile karşılaşacak. …