Anasayfa / Enisey Krasnoyarsk / Parma Perm – Enisey İddaa Tahmini 19.01.23

Parma Perm – Enisey İddaa Tahmini 19.01.23

VTB Ligi mücadelesinde Parma Perm Perşembe günü saat 17:00’da Enisey ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişler. 

Parma ligin orta şekerli takımlarından birisi. 21 maçtan 8 tanesini kazanabildiler ve ilk 6 aşansları kalmadı. Yani kaybedenlere etabında mücadele ederek play-off için son iki biletten birini kapmaya çalışacaklar. Son dönemde üst üste kayıplar yaşamışlardı. Önce konuk ettikleri güçlü Kazan’a uzatma sonunda 7 sayı farkla sonra da deplasmanda denk rakiplerinden Novgorod’a 5 sayı farkla yenilmişlerdi. Dime, Ongwae, Reese, Justin Roberson, Joel James takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

Enisey için de durum aynı. Onlar da 21 maçtan 6 galibiyet çıkarabildiler ve artık kaybedenler etabında öücadele ederek ilk 2 sırada yer alıp play-off bileti kapmaya çalışacaklar. Onlar rakibin aksine son dönemde üst üste iyi sonuçlar aldılar. Son 2 maçlarını üst üste evlerinde oynamanın da avantajıyla güçlü rakipleri MBA’yı uzatma sonunda 5 sayı farkla ve denk rakiplerinden Avtodor’u ise 4 sayı farkla geçmişlerdi. Warner, James Thompson, Beliankou, Balashov, Gerasimov takımın öne çıkan isimleri. 

İki takım adına da ilk 6 şansı kalmadı bu son maç öncesinde. Ama kaybedenler etabına galibiyetler taşınacağı için bu maça da motive çıkacaklardır. Parma’nın son haftalarda düşüşte olmasının yanı sıra Enisey’in ise üst üste 2 maçını kazanarak moral bulmuş olması aralarındaki denkliğin biraz daha artmasına neden oldu bana göre. Enisey’in deplasmanda kazanması elbette sürpriz olur ama son 2 maçtaki galibiyetlerin moraliyle Warner ve Thompson liderliğinde direnerek en azından handikapta kalacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.63
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 29.01.23

İspanya Liga Endesa 18. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Pazar günü saat 19:00’da Cazoo Baskonia ile …