Anasayfa / Adriyatik Ligi / Partizan – FMP Beograd İddaa Tahmini 16.03.24

Partizan – FMP Beograd İddaa Tahmini 16.03.24

Adriyatik Ligi 23. hafta mücadelesinde Partizan Cumartesi günü saat 23:00’da FMP Beograd ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takımın lehine 17.5 handikap belirlemişler. 

Partizan her ne kadar Euroleague’de istediği sonuçları alamıyor olsa da ligde işler yolunda gidiyor diyebiliriz. Son 3 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 16 galibiyete ulaşarak kendilerine 3. sırada yer buldular. Ezeli rakipleri, liderlik koltuğunda oturan Kızıl Yıldız’dan ise 3 galibiyet uzaktalar halen. Evlerindeki son maçlarında play-off ekiplerinden Cedevita’yı 110 sayı atarak, 8 sayı farkla geçmişlerdi. 

Bir diğer Belgrad takımı FMP ise ligin vasat ekiplerinden birisi. Ana hedefi düşmemek ve topladıkları 7 galibiyetle de son 2 sıradan 2 adım uzakta kalarak bunu şimdilik başarmış durumdalar. Ancak son 3 maçlarından ikisini kaybettiklerini ve kötü bir dönemden geçtiklerini tekrar hatırlatalım. Evden uzaktaki son 5 maçlarının tamamını kaybettiklerini de tekrar hatırlatalım. Son olarak dişlerine göre bir rakip olan Studentski’ye de 9 sayı farkla yenilmişlerdi.

İki takım arasındaki siklet farkını detaylıca anlatmaya gerek yok sanırım. Partizan Euroleague’de istediği sonuçları alamıyor olsa da Adriyatik’deki son şampiyon ve bu sezon da kupayı kaldırmaya yine en yakın 2 ekipten birisi. Dolayısıyla evlerinde onlara karşı handikap almak mantıklı değil. Evet önlerinde Euroleague çift maç haftası var ama bu seviyeler için geniş bir kadroları olduğunu düşünüyorum. Alternatif bir rotasyonla bile FMP’ya rahatlıkla üstünlük kurup, handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyourm. 

İddaa Oranı: MS 1 (-17.5) – 1.53
Hovarda Oranı: MS 1 (-17.5) – 1.60
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İzlanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Thor Thorl – UMFN Njardvik İddaa Tahmini 22.04.24

İzlanda Ligi çeyrek finak serisi 4. maçında Thor Thorl Pazartesi günü saat 22:30’da UMFN Njardvik …