Anasayfa / Adriyatik Ligi / Partizan – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 19.05.24

Partizan – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 19.05.24

Adriyatik Ligi final serisi 3. maçında Partizan Pazar günü saat 21:30’da Kızıl Yıldız ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Koç Obradovic’in öğrencileri ilk 2 maçta Stark Arena’da ev sahibi olan ezeli rakibi karşısında zaman zaman dirense de sonunu getirememiş, ilk mçı 85-82 ve ikinci maçı 80-73 ile kaybederek seride 2-0 geriye düşmüştü. Dolayısıyla Stark Arena’da taraftar avantajının kendisinde olacağı bu maça tamam mı devam mı mı parolasıyla çıkmak durumundalar… Smith, Caboclo, Dozier, LeDay, Avramovic, Punter ve Nunnally takımlarını seride tutmaya çalışacaklar. 

Kızıl Yıldız seriye saha avantajı ile başlayan taraftı ve bunu çok iyi iyi değerlendirdiler. Burada taraftarlarının karşısındaki ilk 2 maçı kazanarak Partizan’ın direncini büyük ölçüde kırdılar. Artık bu maçı kazanamasalar da evlerinde bir maç daha kazanmaları yarı final bileti anlamına gelecek. Özellikle son maçta savunmada sergiledikleri etkili performansla ezeli rakiplerini 73 sayıda tutarak 7 sayı farkla kazandıklarını belirtelim. 

Seri boyunca salon değişmiyor, iki takımın da evi olduğu için Stark Arena’da oynanacak bu maçta ama bu sefer Partizan’ın taraftaları olacak tribünlerde. Koç Obradovic’in öğrencileri ilk 2 maçta yaptıkları halatardan ders çıkaracaktır ve bu tamam mı devam mı maçını kazanacaklardır diye düşünüyorum. Punter, Nunnally, Smith, LeDay, Caboclo gibi etkili silahların liderliğinde düşük handikapı da geçerek kazanmalarını, seriye tutunmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.46
Hovarda Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Aguada Santeros İddaa Tahmini 21.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Cuma günü saat 03:00’da Aguada Santeros …