Anasayfa / Adriyatik Ligi / Partizan – Studentski Centar İddaa Tahmini 22.05.23

Partizan – Studentski Centar İddaa Tahmini 22.05.23

Adriyatik Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Partizan Pazartesi günü saat 21:00’da Studentski Centar ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 17.5 handikap belirlemişler.

Partizan ilk maçta soğuk bir duş almış ve Belgrad’da kendi sikletinde olmayan rakibine son nefeste kaybetmekten kurtulamamıştı. 83-84 ile kaybettikleri o maçtan sonra ikinci maçta da deplasmanda yine beklenmedik şekilde çok zorlanmışlar ama bu sefer hata yapmadan 79-81 ile kazanmayı başarmışlardı. O maçta Exum 24 sayı, 4 asist ve Nunnally 23 sayı, 4 ribaund ile takımlarını taşıyan isimlerdi. Punter, LeDay, Lessort gibi yıldızlardan çift haneli skor katkısı alamamışlardı.

Studentski normal sezonu 8. sırada bitirmiş ve bu seride formalite maçlarına çıkar, Belgrad’da tatil yapar döner diyorduk. Ama Karadağ ekibi ilk maçta güçlü rakibine soğuk bir duş aldırarak kazanmış ve saha avantajını almıştı. İkinci maçta ise bu kez evlerinde çok iyi direnmişler ama son nefeste 79-81 ile kaybetmişlerdi. Şimdi tamam mı devam mı maçına yine Belgrad’da çıkmak durumunda kaldılar. Son maçta Magee 15 sayı, Ivisic 12 sayı, 8 ribaund ve Pavlicevic 11 sayı, 5 ribaund, 5 asist ile direnen başlıca isimlerdi. 

Elbette iki takım arasındaki kalite ve seviye farkını detaylıca anlatmaya gerek yok. Partizan ilk 2 maçta tam anlamıyla ecel terleri dökmüş ama saha avantajını tekrar kapmıştı ve tamam mı devam mı maçına evinde çıkmayı haketti. İlk 2 maçtan ders çıkardıklarını ve bu kez işi riske atmayacaklarını düşünsem de gaza gelmiş ve motive olmuş Studentski’nin de birden bire pes edip teslim olacağını düşünmüyorum. Yine direneceklerini ve en azından 15 üstünde fark yemeyeceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+17.5) – 1.52
intobet Oranı: MS 2 (+17.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İsrail Winner Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Hapoel Beer Sheva – Bnei Herzelia İddaa Tahmini 26.05.24

İsrail Winner Ligi kaybedenler etabı son maçında Hapoel Beer Sheva Pazar günü saat 19:00’da Bnei …