Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Pau Orthez – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 28.05.22

Pau Orthez – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 28.05.22

Fransa Betclic ELITE Pro A play-off serisi 2. maçında Pau Orthez Cumartesi saat 16:15’de Metropolitan Levallois ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 163.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 164.5 olarak belirlemiş.

Orthez normal sezonu 6. sırada bitirmiş olmasına rağmen ne kadar dişli bir rakip olduğunu defalarca kez göstermişti. Serinin ilk maçında da güçlü rakibi karşısında deplasmanda önemli bir sürprize imza attı ve koç Collet’nin öğrencilerini kendi silahları ile vurarak; yüksek tempoda çok verimli hücum ederek 77-94 gibi net bir skorla yenmeyi başardılar. Hücumda kusursuza yakın bir performans sergiledikleri ve tam 6 isimden çift haneli skor katkısı aldıkları o maçta Bibbins 24 sayı 6 ribaund, 5 asist ile komple bir performans ortaya koymuş, Hrovat 17 sayı, 7 ribaund, Sane 14 sayı, Jefferson 13 sayı, 6 ribaund, 4 asist ile ona destek olmuşlardı.

Normal sezonun büyük bir bölümünü lider olarak geçiren Levallois, Euroleague takımlarının tamamen lige konsantre olmasıyla beraber 3. sıraya kadar gerilemişti. Play-off’a saha avantajı ile girmelerine rağmen ilk maçta dişli rakipleri Orthez’in agresif ve tempolu basketboluna karşı cevap veremediler, savunmada sınıfta kaldılar. 77-94 ile taraftarları önünde farklı kaybettikleri o ilk maçta Halilovicc 19 sayı, 10 ribaund, 4 asist, Hornsby 18 sayı, 3 ribaund, 5 asist, Hunter 15 sayı, 5 ribaund, 3 asist ve MVP Cummings 11 sayı, 9 asist ile ayakta kalan isimler olmuşlardı. 

İki takım arasında aslında kağıt üstünde de sezon boyunca oynanan basketbol anlamında da net farklar var. Ancak Orthez ilk maçta ne kadar formda olduğunu, yarı final biletini ne kadar çok istediğini net olarak gösterdi. Bibbins ve Jefferson liderliğinde bu maçta da taraftarları önünde yüksek tempoda oynamaya devam edeceklerini, Levallois savunmasını çok zorlayacaklarını düşünüyorum. Misafir takımın da bu tamam mı devam mı maçında Cummings ve Hornsby ikilisi liderliğinde bu tempoya daha iyi karşılık vereceğini, bizlere yine yüksek tempoda, bol skorlu ve keyifli bir maç izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (163.5) – 1.49
Bets10 Oranı: ÜST (164.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …