Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Pau Orthez – Orleans İddaa Tahmini 15.01.22

Pau Orthez – Orleans İddaa Tahmini 15.01.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 16. hafta mücadelesinde Pau Orthez Cumartesi saat 22:00’da Orleans ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet ev sahibinin toplam sayı limitini 85.5 olarak açıklamışlar.

Orthez sezonun flaş takımlarından biri, 15 maçlarından 9 tanesini kazandılar. Özellikle evlerindeki performansları ile dikkat çekiyorlar, son 4 maçlarını üst üste kazandılar. Bu başarılı performanslarının temelinde de hücumdaki verimlilik yer alıyor, ortalama 83 sayı gönderiyorlar rakip potalara evlerindeki maçlarda. Son 2 iç saha maçlarında ise bu ortalamayı da aştıklarını gördük; son şampiyon Asvel’e 88 ve Roanne’a tam 109 sayı göndermişlerdi. Ligin sayı kralı Jefferson, Oniangue, Bibbins, Archie ve eski dost Hrovat takımın önemli skor opsiyonları. 

Orleans ise ligin orta altı takımlarından biri, 14 mçalarından 8 tanesini kaybettiler ve düşme potasından sadece 1 adım uzaktalar. Tek tesellileri 2 maçlarının eksik olması. Yüksek tempoda oynamayı seviyorlar ama savunmaları yumuşak kaldığı için maç kazanmakta zorlanıyorlar, ortalama 85 sayı görüyorlar potalarında. Son deplasman maçlarında savunmayı biraz toparlamışlardı ama Bourg karşısında 84-75 ile kaybederek yeniden ortalamalarını yakaladılar. Ayrıca bir önceki maçta da evlerinde Paris’den 93 sayı yediklerini belirtelim. 

Ligin iki farklı hedefi bulunan, farklı seviyelerdeki takımının karşılaşmasını izleyeceğiz. Orthez bu sezon ilk 4 yarışında olan iddialı bir play-off takımı. Özellikle kendi sahalarında etkili bir hücum performansı sahnelediler şuana kadar. Sayı kralı Jefferson ve Bibbins liderliğinde bu maçta da rakibin yumuşak savunması karşısında zorlanmalarını beklemiyorum. Kazanacaklarını düşündüğüm maçta Orleans’ın da tempoya çanak tutan bir takım olmasıyla beraber 90 baremine ulaşmalarını, geçmelerinin de sürpriz olmayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (85.5) – 1.51
Rexbet Oranı: EvSahibi ÜST (85.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Gran Canaria – Promitheas İddaa Tahmini 26.01.22

7DAYS EuroCup B grubu 11. hafta mücadelesinde Gran Canaria Çarşamba saat 23.00’da Promitheas ile karşılaşacak. …