Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Pau Orthez – Strasbourg İddaa Tahmini 26.01.19

Pau Orthez – Strasbourg İddaa Tahmini 26.01.19

Fransa JeepElite Pro A 18.hafta mücadelesinde Pau Orthez Cumartesi saat 20:30’da Strasbourg ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 1.5 handikap belirlemişken İddaa ise handikapı 2.5 olarak açıklamış.

Pau Orthez ligin etkili takımlarından biri bu sezon, 11 galibiyetle 2.sırada yer buldular kendilerine. Ayrıca iç saha performansları da gayet iyi, 8 maçta sadece 1 kere yenildiler. 15 Ekim’den bu yana, yani 6 maçtır da mağlubiyet yüzü görmediler. Son olarak Fos Sur Mer’i 7 sayı farkla geçmişlerdi iç sahada. Eski Sakaryalı Harris en önemli silahları.

Strasbourg ise şuana kadar beklentileri tam olarak karşılayabilmiş değil, 10 galibiyetle 5.sıradalar ve ilk 4 yarışından sadece averajla uzaktalar. Deplasman karneleri ise ortalamanın üstünde, 9 maçtan 5 tanesini kazandılar. Ancak son haftalarda evden uzakta maç kazanmayı unuttular. Son 3 deplasman maçlarında sırasıyla Monaco’ya 4, Dijon’a tam 25 ve Promiteas’a da 13 sayı farkla yenilmişlerdi.

Orthez bu sezonki performansı ile eski günlerine göz kırpıyor adeta. Ligin iç saha performansı açısından en istikrarlı takımlarından biri. Strasbourg ise deplasmanlarda özellikle son haftalarda sıkıntı çeken, son iki maçını çift haneli farklarla kaybetmiş bir takım. Üst sıraları yakından ilgilendiren bu maçta ev sahibi Orthez’in işi iyice ciddye alacağını ve ufak bir farkla da olsa maçtan galip ayrılacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-2.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-1.5) / 1.67
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Gilboa Galil – Nes Ziona İddaa Tahmini 13.07.20

İsrail Winner Ligi 29.hafta mücadelesinde Gilboa Galil Pazartesi saat 17:00’da Nes Ziona ile karşılaşacak. Bets10 …