Anasayfa / Brezilya NBB Ligi / Paulistano – Flamengo İddaa Tahmini 15.05.21

Paulistano – Flamengo İddaa Tahmini 15.05.21

Brezilya Ligi yarı final serisi 3. maçında Paulistano Cumartesi saat 21:15’de Flamengo ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 14.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 13.5 olarak açıklamış.

Paulistano normal sezonu 4. sırada bitirmişti ve çeyrek finalde de denk rakibi Bauru’yu 2-1 ile geçerek buraya gelmişlerdi. Güçlü Flamengo karşısında 2-0 gerideler ama son maçta kendi sahalarında iyi direndiklerini ve 75-81 ile yenildiklerini gördük. O maçta Sommer 24 sayı ve Erik Thomas 19 sayı takımlarını ayakta tutmayı başarmışlardı. Eğer savunmada tecrübeli Viera’yı biraz daha yavaşlatabilseler ve rakibi 80 bareminin altında tutabilselerdi serideki ilk galibiyetlerini almaları içten bile değildi.

Normal sezonu 1. sırada tamamlayan güçlü Flamengo ise seriye beklendiği gibi kayıpsız başladı ve 2-0 öndeler şuanda. Ancak son maçta deplasmanda rakiplerine karşı zorlandıklarını da belirtmemiz lazım. Tecrübeli isimler Vieira (21 sayı) ve Hetsheimeir (16 sayı) ağırlıklarını koyarken Matheus da onlara 18  sayı ile çok iyi destek çıkmış, zor gelen galibiyetin mimarlarından olmuştu. Şimdi seride 3-0 öne geçerek finale bir adım daha yaklaşmak istiyorlar.

Seride 4 galibiyete ulaşan kazanacak bu nedenle de tamam mı devam mı maçı değil Paulistano için ama 3-0 geri düştükten sonra üst üste 4 maç kazanmaları büyük bir mucize olur. Bu nedenle artık kendi sahalarındaki bu maçı kazanarak seriye tutunmak istiyorlar. Son maçta olduğu gibi yine Erik Thomas ve Sommer liderliğinde direneceklerini, kaybetseler de en azından bunun çift haneli farklarla olmayacağını handikapta kalabileceklerini düşünüyorum. Alternatif olarak da toplam baremden alt seçenekleri düşünülebilir. 

İddaa Oranı: MS 1 (+14.5) – 1.42
Bets10 Oranı: MS 1 (+13.5) – 1.61
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 18.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 6. maçında Milwaukee Bucks Cuma saat 03:30’da Brooklyn Nets …