Anasayfa / Arjantin Ligi / Penarol Mar – Quimsa Santi İddaa Tahmini 16.06.24

Penarol Mar – Quimsa Santi İddaa Tahmini 16.06.24

Arjantin Ligi çeyrek final serisi 4. maçında Penarol Mar Pazar günü saat 03.00’da Quimsa ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad ev sahibi şehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Penarol normal sezonu 12. sırada bitirmiş olmasına ve seride saha avantajı olmamasına rağmen ikinci maçta rakibini deplasmanda yenerek servis kırmıştı. Ancak 14 Haziran’daki son maçta evlerinde rakibin kendilerine üstünlük kurmasına engel olamadılar ve hal böyle olunca 2-1 geriye düştükleri gibi ele geçirdikleri saha avantajını da rakibe geri verdiler. Şimdi evlerinde tamam mı devam mı maçına çıkacaklar.

Quimsa ise normal sezonu lider olarak tamamlayarak ne kadar önemli bir potansiyele sahip olduğunu göstermişti. Şimdi bunu play-off’a taşımaya çalışıyorlar. Evet evlerindeki ikinci maçta soğuk bir duş aldılar ama hemen ardından deplasmanda Penarol’u yenerek saha avantajını geri aldılar. Bu sayede de 2-1 öne geçtiler ve artık bu maçı da kazanmaları durumunda seriyi 3-1 ile geçerek yarı final biletini kapmış olacaklar. 

Quimsa ligin iddialı takımlarından biri olduğunu zaten göstermişti normal sezon boyunca. Burada çeyrek final serisinde de rakiplerine karşı kalite farkını net olarak göstermişlerdi. Son maçı deplasmanda kazanarak 2-1 öne geçtiler. Şimdi bunu bir kez daha başararak seriyi bitirip yarı final biletini kapma şansları var. Bu nedenle de maça ekstra konsantrasyonla çıkacaklarını ve yine handikapı geçerek net bir galibiyet alacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.60
Betroad Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …