Anasayfa / FIBA Şampiyonlar Ligi / Peristeri – Strasbourg İddaa Tahmini 22.12.20

Peristeri – Strasbourg İddaa Tahmini 22.12.20

FIBA Şampiyonlar Ligi 4. hafta mücadelesinde Peristeri Salı saat 20:30’da Strasbourg ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Yunan ekibi 3 maçtan birini kazanabildi ve artık bu maçı kazanmaktan başka şansları kalmadı. Çünkü kaybetmeleri ile birlikte Riga’nın da Rytas’ı yenmesi durumunda ilk 2 sıra şansları kalmayacak, Avrupa defterini kapatacaklar. Evlerinde tek maç yaptılar şuana kadar onda da denk rakiplerinden Riga’ya 3 sayı farkla yenilmişlerdi. Son lig maçlarında ise konuk ettikleri vasat rakipleri Larissa karşısında bile zorlanmışlar, sadece 4 sayı farkla kazanabilmişlerdi.

Strasbourg ise 3 maçta 2 tanesini kazandı ve averajla lider konumda ki ellerinde önemli bir fırsat var. Kendileriyle beraber Riga’nın da Rytas’ı yenmesi durumunda elele üst tura çıkacalar ve bu nedenle de deplasmanda olsalar bile maçı son derece ciddiye alacaklardır. Grupta oynadıkları tek deplasman maçında denk rakiplerinden Riga’yı 2 sayı farkla da olsa yenmeyi bilmişlerdi. İki kulvardaki son 2 maçlarını evde oynamanın avantajıyla farklı kazanmışlardı, moraller yerinde.

İki ekip 8 Aralık’da Fransa’da karşılaşmış ve Strasbourg tam 20 sayı farkla çok rahat yenmişti rakibini. Sonrasında da lig maçında denk rakiplerinden Orthez’i 23 sayı farkla yendiler ve ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen kazanmalarının sürpriz olmayacağını düşünüyorum. Colson, Lansdowne, Jefferson üçlüsünün yine ağırlıklarını koyacaklarını ve rakiplerine karşı iyi direnerek kaybetseler bile maçın içinde kalarak handikapın aşılmasına izin vermeyeceklerini tahmin ediyorum. 

İdda Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

San Pablo Burgos – Strasbourg İddaa Tahmini 07.05.21

FIBA Şampiyonlar Ligi Final 8 yarı final maçında San Pablo Burgos Cuma saat 21:30’da Strasbourg …