Anasayfa / Adelaide 36ers / Perth Wildcats – Adelaide 36ers İddaa Tahmini 03.12.21

Perth Wildcats – Adelaide 36ers İddaa Tahmini 03.12.21

Avustralya NBL Ligi ilk hafta mücadelesinde Perth Wildcats Cuma saat 13:30’da Adelaide 36ers ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

2019 ve 2020’nin şampiyonu, geçen sezonun da finalisti olan Perth, yeni sezonun da iddialı takımlarından biri. Ligin en tecrübeli ve istikrarlı skorerlerinden biri olan Bryce Cotton liderliğindeki kadroda Majok Majok, Blanchfield, Wagstaff, Kevin White, Hodgson, Norton gibi ligin tecrübeli isimleri de yer alıyorlar. Elbette geçen sezona göre biraz güç kaybettiler ama halen Cotton ve Blanchfield liderliğinde onları özellikle evlerinde yenmek epey zor olacak rakipleri adına. 

36ers da bu sezonun dişli takımlarından biri olmaya aday. Ellerinde Bairstow ve Daniel Johnson gibi tecrübeli uzunların yanı sıra, Isaac Humphries ve Kai Sotto gibi 2 yüksek potansiyelli genç uzun da mevcut. McCarron ile Dufelmeier de bu önemli uzun rotasyonunu organize ederek onları verimli kullanmaya çalışacak. Withers da takımın x-faktörü konumunda. Son hazırlık maçlarında konuk oldukları denk rakiplerinden Brisbane’i 67-72 ile geçmişlerdi. 

İki takım daha yeni, 26 Kasım’da bir hazırlık maçında karşılaşmışlar ve ev sahibi 36ers güçlü rakibini 97-93 ile yenmeyi başarmıştı. Ama bu kez Perth kendi sahasında ve artık bu bir resmi maç. Bunun bilinciyle işi çok daha fazla ciddiye alacağını düşündüğüm Perth’in Cotton ve Blanchfield gibi iki tecrübeli skorer liderliğinde oyunu dikte eden taraf olacaklarını, taraftar desteğini de arkalarına alarak yüksek konsantrasyonla evlerinde yapacakları sezon açılışında hata yapmayacaklarını tahmin ediyorum ki kazanırken düşük handikapı geçmelerini de bekliyorum aynı zamanda. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.46
Bets10 Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Heidelberg – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 23.01.22

Almanya easyCredit BBL 18. hafta mücadelesinde Heidelberg Pazar saat 20:00’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. …