Güncel
Anasayfa / Adelaide 36ers / Perth Wildcats – Adelaide 36ers İddaa Tahmini 19.09.23

Perth Wildcats – Adelaide 36ers İddaa Tahmini 19.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Perth Wildcats Salı günü saat 12:30’da Adeilade 36ers karşılalacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 178.5 olarak açıklamışlar.

Perth geçen sezon çeyrek finalini kapmış ancak Taipans’a elenmekten kurtulamamıştı. Şimdi hedefleri tekrar yarı finalde yer alabilmek. Yenilenmiş kadrolarına baktığımızda ise Alexandre Sarr, Bryce Cotton, David Okwera, Dontae Russo-Nance, Jordan Usher, Keanu Pinder ve Tai Webster takımın öne çıkması beklenen isimleri. Son 2 hazırlık maçlarını kazanırken özellikle hücum performansları ile dikkat çektiler ve bizlere sırasıyla 239 ile 197 sayı izletmişlerdi!

Adelaide ise geçen sezon 13 galibiyet elde edebilmiş ve play-off potasının 2 galibiyet gerisinde kalmıştı. Bu sezon hedefleri öncelikli olarak tekrar play-off potasına dönebilmek olacak. Bu bağlamda ellerindeki kadrolarına baktığımızda Alex Starling, Isaac Humphries, Jacob Wiley, Jamaal Franklin, Jason Cadee, Kyrin Galloway, Mitch McCarron, Tohi Smith-Milner ve Trey Kell takımın öne çıkması beklenen yıldız adayları konumundalar.

Perth her ne kadar kağıt üstünde bir adım önde görünüyor olsa da Adelaide’in özellikle çember altında güçlü bir rotasyonu var. İki takım da hazırlık kamplarının son dönemlide savunmayı boşladılar ve sadece skor odaklı bir oyun sergiliyorlar. Nitekim Perth’in son maçında 197 ve Adelaide’in son maçında 176 sayı izletmişlerdi bizlere. Bu maçta da bir tarafta T.Webster, Cotton, Usher diğer tarafta Franklin, Galloway ve Kell gibi silahlar varken karşılıklı olarak 90 baremini zorlayabileceklerini, hatta geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (178.5) – 1.64
intobet Oranı: ÜST (178.5) – 1.84
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fenerbahçe Beko – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 24.09.23

Moskova’da düzenlenen VTB Süper Kupa üçüncülük maçında temsilcimiz Fenerbahçe Beko Pazar günü saat 17:00’da Nizhny …