Anasayfa / Avustralya Ligi / Perth Wildcats – Cairns Taipans İddaa Tahmini 18.10.19

Perth Wildcats – Cairns Taipans İddaa Tahmini 18.10.19

Avusturaly Ligi mücadelesinde Perth Wildcats Cuma saat 13:30’da Cairns Taipans ile karşılaşacak. Hem Bets10 hem de İddaa misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Wildcats sezona çok iyi başladı ve güçlü şampiyonluk adaylarından biri olacaklarını gösterdiler. Evlerinde oynamanın avantajıyla güçlü rakipleri Melbourne’u zor da olsa 1 sayı farkla geçerken ligin vasat ekiplerinden Hawks’ı ise tam 27 sayı farkla geçerek güçlerini sergilediler, rakiplerine mesaj verdiler. Avrupa basketbolundan tanıdığımız Bryce Cotton, Terrico White ve Dario Hunt takımın öne çıkan isimleri oldular.

Taipans ise ligin zayıf ekipleri arasında yer alıyorlar. Sezonun ilk 3 maçını da kaybederek bunu gösterdiler. Son 2 maçlarını deplasmanda oynarken Brsibane’den 16 sayı fark yediler ve denk diyebileceğimiz rakipleri Hawks’a 1 sayı farkla yenildiler. Son maçta ekstra oynamalarına rağmen kazanamadılar, bu da takımın özgüveninin daha da azalmasına neden oldu. Newbill, Oliver, Machado üçlüsü ile direnmeye çalışıyorlar ama işleri özellikle deplasmanlarda çok zor olacak.

Wildcats ligin kalbur üstü takımlarından biri, hatta ilk 4 adaylarından biri olduklarını söyleyebiliriz rahatlıkla. Evlerinde de iyi oynuyorlar, iç saha avantajını kullanıyorlar. Cotton, White, Hunt gibi Avrupa tecrübesi de bulunan tecrübeli oyuncuların bu maçta da fark yaratacaklarını, vasat rakipleri karşısında çift haneli farklara gidebileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.65
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.71
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …