Anasayfa / Brindisi / Pesaro – Brindisi İddaa Tahmini 05.03.23

Pesaro – Brindisi İddaa Tahmini 05.03.23

İtalya Lega Basket Serie A 20. hafta mücadelesinde Pesaro Pazar günü saat 19:30’da Brindisi ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.48 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.67 olarak belirlemiş.

Pesaro ligin bu sezonki flaş takımlarından birisi. 19 maçtan 11 tanesini kazandılar ve kendilerine 4. sırada yer buldular. Açıkçası sezon öncesinde buralarda olmayı kendilerinin bile hayal ya da tahmin edeceğini düşünmüyorum. Özellikle evlerinde etkili bir basketbol oynuyorlar ve son 3 maçlarını da üst üste kazandıklarının altını çizelim. Son olarak milli ara öncesinde konuk ettikleri denk rakiplerinden Varese karşısında hata yapmamışlar ve 4 sayı farkla kazanmışlardı. 

Brindisi de milli ara öncesinde çıkışa geçen formda ekiplerden birisi. Son 4 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 10 galibiyete ulaşarak kendilerine 8. sırada yer buldular. Onlar da hem play-off yarışının içindeler hem de ilk 4 yarışından sadece 1 adım uzaktalar aslında. Diğer taraftan deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçlarında Sassari’den 18 sayı fark yerken düşüşte olan Venezia’yı ise böyle yakalamışken 1 sayı ile de olsa yendiklerini görmüştük.

Pesaro bu sezonun flaş ekiplerinden, sürpriz yumurtalarından birisi. Özellikle evlerinde iyi basketbol oynuyorlar ve Kravic, Charalampopoulos, Delfino, Gudmundsson, Abdur-Rahkman, Cheatham, Moretti’den oluşan değerli bir iskelete sahipler. Nitekim bu maçtaki rakiplerini de 20 Kasım 2022’deki ilk karşılaşmalarında deplasmanda olmalarına rağmen tam 28 sayı farkla ezip geçmişlerdi. Şimdi kendi sahalarında olacaklar ama Brindisi son dönemde toparlandı, dolayısıyla böyle dominant bir galibiyet beklemiyorum ama tabi kaybetmelerinin de düşük bir olasılık olduğunu söyleyebilirim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.48
intobet Oranı: MS 1 – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Houston Rockets İddaa Tahmini (2) 28.03.23

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden New York Knicks Salı günü saat 02:30’da Batı ekibi Houston Rockets …