Güncel
Anasayfa / Brindisi / Pesaro – Brindisi İddaa Tahmini 26.01.19

Pesaro – Brindisi İddaa Tahmini 26.01.19

İtalya Lega Basket Serie A 17.hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi saat 22:30’da Brindisi ile karşılaşacak. Hem Bets10 hem de İddaa ev sahibi lehine 1.5 handikap belirlemişler.

Pesaro son haftalarda toparlanmaya başladı ve 6 galibiyete ulaşarak düşme potasından da kurtuldular. Evlerindeki performansları ise orta şekerli, 8 maçtan 4 galibiyet çıkarabildiler. Ancak son 3 iç saha maçından sadece birini kazanabildiklerini ve onu da uzatma sonunda olduğunu belirtmem lazım. Diğer 2 maçta Trento’ya 12 ve Varese’ye tam 20 sayı farkla yenilmişlerdi.

Brindisi ise son haftalarda biraz düşüş yaşadı ve 9 galibiyette kaldı. Ancak halen kendilerine play-off resminin 8.sırasından yer bulabildiler. Deplasmandaki performansları ile ortalamanın üstünde, 7 maçtan 4 galibiyet çıkardılar şuana kadar. Son 2 deplasman maçlarını da üst üste kazanmışlardı. Önce Trieste’yi 21 sayı farkla ve sonra da Trento’yu 3 sayı farkla geçmişlerdi.

Pesaro her ne kadar toparlanma sürecine girse de kalbur üstü takımlara farklı yenilmeye devam ediyor. Özellikle kendi sahalarında oynamalarına rağmen Varese’den 20 sayı fark yemeleri onları epey sarstı. Bu maçta da içerde olacaklar ama Brindisi daha tecrübeli bir takım ve ev sahibinin kırılgan oyununa disiplin bir oyunla karşılık vererek galibiyete uzanacaklarını düşünüyorum. Handikap zaten epey düşük, aşılmaması için bir sebep göremiyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-1.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-1.5) / 1.88
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Almanya – Polonya İddaa Tahmini 18.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında evinde düzenlenen turnuvada Almanya Pazar saat 16:00’da Polonya‘yı konuk edecek. İddaa …