Anasayfa / Cremona / Pesaro – Cremona İddaa Tahmini 06.02.22

Pesaro – Cremona İddaa Tahmini 06.02.22

İtalya Lega Basket Serie A 19. hafta mücadelesinde Pesaro Pazar saat 19:00’da Cremona ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Pesaro ligin formsuz takımlarından biri, son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve 6 galibiyette kaldılar, bu da onların tehlikeli sularda yüzmeye devam etmesi demek, düşme hattından sadece 1 adım uzaktalar. Evlerindeki son 3 maçtan ikisinde Reggio Emilia’ya 3 ve son olarak önemli eksikleri bulunan Treviso’ya uzatma sonunda 3 sayı farkla kaybederken arada güçü rakipleri Milano’yu sürpriz şekilde uzatma sonunda 3 sayı ile geçmişlerdi. Lamb, Larson, Moretti, Delfino, Jones, Sanford, Demetrio gibi kaliteli isimlere sahipler.

Cremona ise rakibinin aksine son haftalarda toparlanma sinyalleri veriyor. Evet 17 maçtan sadece 5 tanesini kazanabildiler ve düşme hattındalar ama son 2 maçlarında  içerde Venezia’yı 3 sayı farkla geçip, deplasmanda son şampiyon Virtus Bologna’ya iyi direnerek sadece 8 sayı farkla yenildiklerinin de altını çizelim. O maçta genç Spagnolo 18 sayı, 3 ribaund, 4 asist ile takıma liderlik ederken Poeta 13 sayı, 7 asist ve Cournooh 11 sayı, 2 ribaund ile katkı verebilmişti. 

Alt sıraları yakından ilgilendiren ve iki takım adına da sezonun hedef maçları arasında yer alan bu zorlu karşılaşmada kazananı tahmin etmek bence hiç kolay değil. Alt sıralardan kurtulmak için mücadele eden iki ekip de terlerinin son damlasına kadar savaşacaklardır bu maçta ve kaybeden takımın ciddi anlamda yara alacağı bir gerçek. Bu nedenle de son haftalarda daha iyi bir görüntü veren Cremona’nın kolay pes etmeyeceğini, kaybetse de handikapta kalabileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.51
Bets10 Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Vaqueros de Bayamon – San German İddaa Tahmini 19.08.22

Porto Riko Ligi final serisi 5. maçında Vaqueros de Bayamon Cuma günü saat 03:00’da San …