Güncel
Anasayfa / FIAT Torino / Pesaro – Torino İddaa Tahmini 13.01.19

Pesaro – Torino İddaa Tahmini 13.01.19

İtalya Lega Basket Serie A 15.hafta mücadelesinde Pesaro Pazar saat 14:002da Torino ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 172.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 169.5 olarak açıklamış.

Pesaro 4 galibiyetle ligin zayıf takımlarından biri. Evlerindeki 7 maçtan ise sadece 3 galibiyet alarak orta halli bir performans sergilediler. Son 3 iç saha maçlarından ikisinde ise ciddi yüksek skorlar izlemiştik. Savunma konusunda hakikaten çok vasat bir takımlar, bu maçların ikisinde sırasıyla 228 ve 176 sayı çıkmıştı.

Torino da tıpkı rakibi gibi 4 galibiyette ve bu sezonun en büyük hayal kırıklıklarından biri. Deplasman karneleri de çok kötü, 7 maçtan sadece birini kazanabildiler. Onların da son 2 lig maçlarına baktığımızda NBA benzeri tempolar ve yüksek skorlar görmüştük. Bu maçlarda sırasıyla 187 ve 182 (normal süre) sayı çıkmıştı.

İki ekip de son maçlarda tempoyu ciddi şekilde yükseltip, savunmada neredeyse hiç mesai harcamadan sadece hücuma konsantre bir biçimde mücadele etmeye çalışıyorlar. Bu maçta da birbirlerini tempo konusunda sürekli forse edeceklerini ve hücum performanslarının ön planda olacağını düşünüyorum. İki takımın da 85 sayılara çıkmasını beklediğim için tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ÜST (172.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (169.5) / 1.68
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Yunanistan – Türkiye İddaa Tahmini 17.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Akropolis Turnuvası’dan ev sahibi Yunanistan Cumartesi saat 20:30’da Türkiye‘yi konuk edecek. …