Anasayfa / İddaa Tahminleri / Pesaro – Trieste İddaa Tahmini 06.10.21

Pesaro – Trieste İddaa Tahmini 06.10.21

İtalya Lega Basket Serie A 2. hafta mücalesinde Pesaro Çarşamba saat 21:30’da Trieste ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 161.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 159.5 olarak belirlemiş.

Pesaro sezona baklenenden çok daha iyi bir giriş yaptı. Deplasmanda kendilerine göre bir sınıf üstte olan Sassari’ye karşı iyi direnmişler ama 75-73 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. Savunmada iyi işler çıkarmış olsalar da hücumda beklentileri karşılayamamışlardı. Yeni transferlerden Sanford 22 sayı, 6 ribaund, 6 asist ile öne çıkarken, Jones da 16 sayı 7 ribaund ile ona destek olan isimdi. Delfino, Moretti, Drell gibi kısaların etkisiz kaldığı maçta bile böyle direnmeleri önemliydi. 

Trieste cephesinde ise işler yolunda diyebiliriz. İlk maçtan da etkili bir performans sergilediler ve güçlü rakipleri Brindisi karşısında kendi sahalarında çok iyi direnmişler, uzatma sonunda da 84-82 ile kazanmayı bilmişlerdi. O maçta tam 5 farklı isimden çift haneli skor katkısı almışlardı. Konate 15 sayı, 5 ribaund ile takımı sırtlarken, Delia da pota altında çok etkili olmuş 13 sayı, 9 ribaund ve Grazulis de aynı şekilde 13 sayı, 9 ribanud ile bu iki isme destek olmuş, galibiyetinx-faktörü olmuştu. 

İki takım arasında ciddi bir fark olmadığını düşünüyorum. Pesaro, her ne kadar kağıt üstünde zayıf görünse de Sassari karşısında ne kadar önemli bir rakip olduğunu, daha doğrusu kolay lokma olmadıklarını göstermişlerdi. Sassari gibi tempolu ve yüksek potansiyelli bir takımı bile 75 sayıda tutmuşlardı. Bu maçta da Treiste’yi sert savunmaları ile zorlayacaklarını düşünüyorum. Trieste de Brindisi karşısında 40 dakika boyunca iyi savunma yapmış, normal sürede sadece 70 sayı yemişti. Bu maçta da takımların birbirlerini sert savunmayla zorlayacaklarını, bizlere düşük tempoda ve kısır bir maç izleteceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ALT (161.5) – 1.50
Bets10 Oranı: ALT (159.5) – 1.76
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Real Madrid – Fenerbahçe Beko İddaa Tahmini 21.10.21

Turkish Airlines Euroleague 5. hafta mücadelesinde Real Madrid Perşembe saat 22:00’da temsilcimiz Fenerbahçe Beko ile …