Güncel
Anasayfa / İddaa Tahminleri / Pesaro – Virtus Bologna İddaa Tahmini 17.03.24

Pesaro – Virtus Bologna İddaa Tahmini 17.03.24

İtalya Lega Basket Serie A 23. hafta mücadelesinde Pesaro Pazar günü saat 21:00’da Virtus Bologna ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 8.5 handikap belirlemişler. 

Pesaro ligin zayıf halkalarından birisi. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve pek toparlanmaya da niyetleri yok… 6 galibiyette kaldılar ve düşme hattında yer alıyorlar Brindisi ile beraber. Buradan çıkabilmek adına en yakın rakipleri Treviso ile aralarında 1 galibiyet var, yani umutları devam ediyor elbette. Ayrıca evlerindeki son maçlarında da lider Brescia’yı tam 10 sayı farkla devirerek büyük bir sürprize imza attıklarını belirtelim. 

Bologna ise Euroleague’de istikrarını ve momentumunu kaybetmiş olsa da ligde işler yolunda gidiyor. Son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve bu sayede de 16 galibiyete ulaştılar, lider Brescia’nın sadece 1 adım gerisinde 2. sırada yer alıyorlar. Evden uzakta oynadıkları son maçta ise Sassari’ye 5 sayı ile kaybederek soğuk bir duş almışlardı. Geçen hafta ise evlerinde ezeli rakipleri Milano’yu 9 sayı farkla geçerek o mağlubiyueti telafi ettiler diyebiliriz.

Pesaro ligin düşme adaylarından birisi ancak buradaki son maçlarında lider Brescia’yı 10 sayı farkla devirmiş olmaları bu maçta Bologna’ya olan güvenimi düşürdü ki koç Banchi’nin öğrencileri de son deplasman maçlarında Sassari gibi kendi sikletlerinde olmayan bir rakibe yenilmişlerdi. Yine de Bologna’nın kaliteli ve tecrübeli kadrosuyla sürprize izin vermeyeceğini, net bir galibiyet alarak Euroleague çift maç haftasına moralli gireceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.46
Bets10 Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.66
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Bilbao İddaa Tahmini 13.04.24

İspanya Liga Endesa 29. hafta mücadelesinde Tenerife Cumartesi günü saat 21:45’de Bilbao ile karşılaşacak. Hem …