Anasayfa / Boston Celtics / Philadelphia 76ers – Boston Celtics İddaa Tahmini 23.08.20 (Basket Guru)

Philadelphia 76ers – Boston Celtics İddaa Tahmini 23.08.20 (Basket Guru)

NBA Doğu konferansı çeyrek final serisi 4. maçında seride 0-3 geride olan Philadelphia 76ers Pazar saat 20:00’da Boston Celtics ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 76ers lehine 6.5 handikap belirlemişler.

76ers Simmons’ın yokluğunda hem savunmada Boston’ın etkili kısalarına karşı direnmekte zorlanıyor hem de hücumda onun pas yeteneğinin eksikliğinde organize olamıyorlar. Sadece Embiid’in pota altndaki çabaları ile ayakta kalmaya çalışıyorlar ama son maçta gördük ki yeterli değil. Biraz daha fazla direnmiş olsalar da 8 sayı farkla kaybetmekten kurtulamadılar. Özellikle iki tecrübeli isim Harris ile Horford serinin büyük hayal kırıklıkları 76ers adına.

Boston cephesinde ise işler yolunda. Tatum ve Brown’ın sırtladığı maçların ardından seriyi 2-0 yaptılar. Son maçta ise sahneye takımın yıldız oyun kurucusu Walker çıktı ve Boston’u galibiyete taşıdı. Artık süpürgeyi hazırlayan Boston’da koç Stevens’ın tüm oyuncularını verimli kullanması dikkat çekti ve bu sayede Hayward’ın yokluğunu bile hissetmediler. Ayrıca Smart’ın da son maçta devreye girmesi takımın hücum gücünü arttırmış durumda.

İki takım arasında net bir kadro farkı olduğunu ilk 3 maçta gördük. Embiid dışında 76ers’da direnebilen, ayakta kalabilen bir isim yok. Harris ve Horford adeta seri bitse de fanustan ayrılsak modundalar. Boston’da ise Tatum, Brown, Walker üçlüsü son derece iştahlılar. Bu maçta da işi sıkı tutacaklarını ve seriyi bir maç daha uzatmadan rakiplerini süpüreceklerini, konferans yarı finali öncesi dinlenme şansı bulacaklarını düşünüyorum. Handikap maçın 76ers adına tamam mı devam mı niteliği taşıması anlamında biraz riskli olsa da Boston’a yine güveneceğim ilk 3 maçta olduğu gibi.

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Krka – Igokea İddaa Tahmini 21.10.20

Adriyatik Ligi 2. hafta erteleme maçında Krka Çarşamba saat 18:00’da Igokea ile karşılaşacak. JetBahis toplam …