Anasayfa / İddaa Tahminleri / Philadelphia 76ers – Phoenix Suns İddaa Tahmini 04.11.23

Philadelphia 76ers – Phoenix Suns İddaa Tahmini 04.11.23

NBA Doğu Konferansı temsilcisi Philadelphia 76ers Cumartesi günü saat 20:00’da Batı ekibi Phoenix Suns ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 217.5 olarak açıklamışlar. 

Sixers sezona beklendiği gibi iyi başlayan ekiplerden birisi, buraya son 3 maçlarını üst üste kazanarak geliyorlar. Takımda moraller yerinde. Son 2 maçlarını evlerinde oynamışlar, Portland’ı 126-98 ve Raptors’u ise 114-99 ile geçmeyi bilmişlerdi. Embiid dışında geçen sezon olduğu gibi Harris ve Maxey skora katkı verirken, yeni transferlerden Oubre Jr. da x-faktör katkısı verebiliyor. Batum’dan bu maçta da faydalanamayacaklar ve Morris’in durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Suns ise sezona hayal kırıklıkları ile başladı. Son 2 maçlarını üst üste kaybettiler ve ellerinde Durant ile Booker gibi iki süper yıldızın bulunmasıyla beraber bu sonuçlar kabul edilebilir gibi değil! Özellikle savunmada ciddi sıkıntılar yaşıyorlar. Kendi sikletlerinde olmayan Spurs’den evlerinde olmalarına 115 ve 132 sayı yiyerek kaybetmişlerdi. Beal ve Damion Lee’den bu maçta da faydalanamayacaklar. 

İki takım da kendi konferanslarında en az yarı final hedefliyorlar ve kadrolarında da bu paralelde önemli isimler olduğunu biliyoruz. Evet Suns, Beal’den faydalanamıyor ama Durant ve Booker’ı birlikte kullanabilmek de gerçekten lüks en azından skor gücü anlamında. Sixers da Embiid’e Maxey, Harris, Melton, Oubre Jr. gibi tamamlayıcıların eşlik etmesiyle yüksek skor potansiyeline sahip bir takım. Dolayısıyla bu maçta öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (217.5) – 1.47
Bets10 Oranı: ÜST (217.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …