Anasayfa / Converge Fiberxers / Phoenix Puls – Converge Fiberxers İddaa Tahmini 09.11.22

Phoenix Puls – Converge Fiberxers İddaa Tahmini 09.11.22

Filipinler Ligi mücadelesinde Phoenix Puls Çarşamba günü saat 10:00’da Converge Fiberxers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Puls bu sezona kötü bir başlangıç yaptı ve ilk 3 maçlarını kaybettiler ama ardından 5 maçlarını üst üste kazanarak da müthiş bir çıkış yakaladılar. Evlerindeki son 2 maçlarında ise Ginebra’yı 101-93 ve Rain or Shine’ı ise 92-83 ile fazla zorlanmadan geçmeyi bilmişlerdi. Geçen hafta ise deplasmanda olmalarına rağmen TNT’yi zor da olsa 3 sayı farkla yenerek serilerini 5 maça çıkarmışlardı. O son maçta Wesson 23 sayı,17 ribaund MVP performansı sergilerken, Serrano 16 sayı ve Mocon 13 sayı, 5 ribaund ve Jazul 12 sayı, 4 ribaund, 5 asist ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Converge de ligin formda ve iddialı takımlarından biri. Son 5 maçlarını üst üste kazanarak 8 maçta toplamda 6. galibiyetlerine ulaştılar. Deplasmanda ise 3 maçtır kaybetmediklerinin altını çizelim. Bu güzel seride sırasıyla Meralco’yu 7, San Miguel’i 4 ve Blackwater’ı 6 sayı farkla geçmişlerdi. 3 gün önceki son maçlarında ise konuk ettikleri Warriors’u zorlanmadan tam 24 sayı farkla sahadan silmişlerdi. O maçta Melecio 24 sayı, 5 ribaund, 6 asist, Miller 15 sayı, 9 ribaund ve Teng 14 sayı, 5 ribaund ile öne çıkan isimlerdi.

İki takım da son haftalarda çok formdalar ve birbirlerine yakın kadro seviyeleri var. Özetle denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz. Hücumda ne kadar verimli olduklarını biliyoruz ama toplam barem için açılan limit, biraz yüksek ve riskli geldi bana. Bunun yerine misafir takımın son haftalarda evden uzakta sergiledikli dominant ve istikrarlı basketbolu dikkate alacağım. Converge’nin hanesine bir deplasman galibiyeti daha yazdıracağını ve düşük handikapı da geçeceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-3.5) – 1.49
intobet Oranı: MS 2 (-3.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

KK Krka – KK Sentjur İddaa Tahmini 29.11.22

Slovenya Ligi 8. hafta mücadelesinde KK Krka Salı günü saat 21:00’da KK Sentjur ile karşılaşacak. …