Anasayfa / İddaa Tahminleri / Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 13.11.23

Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 13.11.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Phoenix Suns Pazartesi günü saat 04:00’da Oklahom City Thunder ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 229.5 olarak açıklamışlar. 

Suns sezona istediği gibi başlayamadı, sakatlıklar canlarını sıktı. Ancak son 3 maçtan iki galibiyet çıkararak toplamda 9. maçın ardından 4. galibiyete ulaşarak kendilerine geldiler, play-off potasından uzaklaşmadılar. Evlerindeki performansları ise sıkıntılı, son 3 maçlarını üst üste kaybettiler çünkü hücumda verimli oynasalar da savunmada sınıfta kaldılar ve bize sırasıyla 229, 253 ve 241 sayı izletmişlerdi! Gordon, Beal ve Booker’ın durumları maç saatinde elli olacak.

Thunder da tıpkı rakibi gibi son 3 maçtan 2 tanesini kazandı ama onlar Suns’ın aksine 5 galibiyete ulaştılar bu sayede, yani rakiplerinden 1 adım öndeler… Diğer yandan onların da son dönemde bize sonuçlardan bağımsız olarak yüksek tempoda, bol skorlu maçlar izlettiklerini gördük. Son 4 maçlarından 3 tanesinde 280, 243 ve 248 sayı üretilmişti. Ellerinve Gilgeous-Alexander, Dort, Giddey, Holmgren gibi önemli hücum silahları var. Uzun süredir sakat olan Kenrich Williams dışında eksikleri yok.

Suns’ın tam kadro olup olmayacağı belli değil. Eğer Booker, Durant, Beal üçlüsü aynı anda sahada olabilirse zaten maçın üste gitmesi rahat olur. Ama Durant’in yanında bu iki isimden birinin olması bile zaten Gilgeous-Alexander liderlğinde 110 sayılara rahat çıkacağını düşündüğüm Thunder karşısında 115 sayıları geçerek geçerek kazanmaları, yani maçı toplam baremden üste taşımaları için yeterli olacaktır. 

İddaa Oranı: ÜST (229.5) – 1.50
intobet Oranı: ÜST (229.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Turkish Airlines Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – Zalgiris Kaunas İddaa Tahmini 05.12.23

Turkish Airlines Euroleague 12. hafta mücadelesinde Alba Berlin Salı günü saat 22:00’da Zalgiris Kaunas ile …