Anasayfa / Bursaspor İnfo Yatırım / Pınar Karşıyaka – Bursaspor İnfo Yatırım İddaa Tahmini 05.11.23

Pınar Karşıyaka – Bursaspor İnfo Yatırım İddaa Tahmini 05.11.23

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 6. hafta mücadelesinde Pınar Karşıyaka Pazar günü saat 13:00’da Bursaspor İnfo Yatırım ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Kaf-Kaf BCL ve BSL’de yani iki kulvarda birden mücadele ediyor ve son 4 maçlarından 3 tanesini kazanarak da iyi durumda olduklarını gösterdiler. Son olarak bu sahada BCL grubundaki dişli rakiplerinden Oldenburg’u son nefeste de olsa 85-83 ile geçerek moral depoladılar. O maçta J.Brown 16 sayı, 4 asist, Carey 15 sayı, 4 ribaund, V.Brown 14 sayı, 4 ribaund, Hilliard 13 sayı, 5 ribaund, 9 asist ve Martin 13 sayı, 7 ribaund ile öne çıkan isimlerdi. McCollum’un sakatlığı devam ediyor.

Bursaspor ise bana göre koç değişikliğine gecikmeden gitmesi gereken bir takım. Onlar da BCL’de ülkemizi temsil ediyorlar ama kötü durumdalar. Deplasmanda Breogan’a 20 sayı ve içerde Bonn’a 18 sayı farkla kaybettiler, daha doğrusu hezimete uğradılar. Ligdeki son deplasman maçlarında ise kendilerinden alt seviyede yer alan Büyükçekmece’ye 5 sayı farkla kaybetmişlerdi… Bu sezon iki kulvarda çıktıkları 3 deplasman maçını da kaybettiler. Bu maçta Young’dan da faydalanamayacaklarını belirtelim. 

Karşıyaka, bu sezon da sadece ligimizin değil, BCL’nin de en zor deplasmanlarından birisi. Koç Sarıca’nın ekibi McCollum’un olmadığı dönemi de hasarsız geçiyor diyebiliriz. Bursaspor gibi kötü bir basketbol oynayan ve özellikle deplasmanlarda varlık gösteremeyen artı Young’dan yoksun, 4 yabancı ile sahada olacak bir rakip karşısında sürprize izin vermeyecekkerini, Hilliard ve BCL’de ayın MVP’si seçilen Carey liderliğinde kazanırken düşük handikapı da geçebileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.58
Hovarda Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.81
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BTK Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

BC Wolves – Paris Basketball İddaa Tahmini 06.12.23

BKT EuroCup A grubu 10. hafta mücadelesinde BC Wolves Çarşamba günü saat 20:00’da Paris Basketball …