Anasayfa / Büyükçekmece Basketbol / Pınar Karşıyaka – Büyükçekmece İddaa Tahmini 23.04.22

Pınar Karşıyaka – Büyükçekmece İddaa Tahmini 23.04.22

ING Basketbol Süper Ligi 29. hafta mücadelesinde Pınar Karşıyaka Cumartesi saat 18:00’da Büyükçekmece ile karşılaşacak. Rexbet misafir takım lehine 11.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz oran açmamış.

Kaf-Kaf son haftalarda istediği sonuçları alamadı, son 2 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 17 galibiyette kaldılar. İlk 4 yarışında geriye düşmüş olsalar da kalan 2 maçlarını kazanmaları durumunda şansları devam edecek. Aksi durumda play-off’a ev sahibi avantajı ile giremeyecekler. Hanelerine artı yazabileceğimiz konu ise evlerindeki son 2 maçta Fenerbahçe’yi 2 ve Tofaş’ı 1 sayı farkla son nefeste geçerek taraftarlarıyla net olarak barışmalarıydı. Geçen hafta da yüksek dirençle oynadıkları maçta şanssız bir şekilde Telekom’a 1 sayı farkla yenilmişlerdi. 

Koç Çıvgın yönetimindeki Büyükçekmece ise son 4 maçını üst üste kazanarak sezonun en büyük hedefini tamamladı ve ligde kalmayı garantiledi. Son 2 deplasman maçlarında büyük bir sürprizle önce Efes’i sonra da denk rakiplerinden Merkezefendi’yi devirmeyi başarmışlardı. Geçen hafta ise evlerinde Beşiktaş’ı 6 sayı farkla yenmişlerdi. O maçta tek canlarını sıkan konu ise Clyburn’ün sakatlanmasıydı, bu maçtan ondan yoksun bir şekilde 4 yabancı ile oynayacaklar. 

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. Kaf-Kaf adına ilk 4 şansı devam ediyor ama tabi bunun için öncelikle kazanmaları gerekiyor. Büyükçekmece’nin ligde kalmayı garantilemiş olması ve Clyburn’den yoksun olarak bu deplasmanda 4 yabancı ile gelecek olmaları da ev sahibi adına bir avantaj. Koç Sarıca ve öğrencilerinin buradaki son 2 maçta Fenerbahçe ve Tofaş’ı yenmiş olmanın morali artı özgüveniyle hata yapmayacaklarını, çift haneli farklarla rahat bir galibiyet aşacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Telekom Bonn İddaa Tahmini 20.05.22

Almanya easyCredit BBL play-off serisi 3. maçında Hamburg Towers Cuma günü saat 20:00’da Telekom Bonn …