Güncel
Anasayfa / ADATIP Sakarya BŞB / Pınar Karşıyaka Genç Guardını Kiralamak İstiyor

Pınar Karşıyaka Genç Guardını Kiralamak İstiyor

U20 Ümit Milli Takımı ile Avrupa Şampiyonası’nda da boy göstermiş olan Pınar Karşıyaka‘nın genç guardı Alp Karahan, koç Çıvgın’ın verdiği rapor doğrultusunda gelişimini hızlandırabilmek adına bir başka takıma kiralanacak.

1.93 boyundaki 1998 doğumlu oyuncuyu kiralama konusunda en hevesli takım ise Sakarya BŞB. Koç Ernak’ın genç oyuncularla iletişiminin ne kadar kuvvetliği olduğunu ve rotasyon anlamında da daha fazla süre alabileceği düşünüldüğünde herkes için kazan & kazan niteliğinde bir seçenek olacak gibi görünüyor.

Alp, U20 Ümitler Avrupa Basketbol Şampiyonası’nda 7 maçta ortalama 12.0 dakika görev alırken 5.4 sayı %33.3 3sayı 1.1 ribaund ile ay-yıldızlılara katkı sağlamıştı.Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.06.19

Çarşamba programında Avupa liglerinde zorlu final serilerindeki maçlar devam ediyor olacak ve bizleri birbirinden keyifli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir