Anasayfa / Arel Üniversitesi Büyükçekmece / Pınar Karşıyaka Koçun Eski Gözdesinin Peşinde

Pınar Karşıyaka Koçun Eski Gözdesinin Peşinde

Koç Çıvgın’ı başa getiren Pınar Karşıyaka yerli hamlelerini de yabancı hamlelerini de koçun eski oyuncuları arasından seçmeye devam ediyor. Tayfun Erülkü transferini resmi olarak duyurmalarının ardından şimdi de Büyükçekmece‘de koç Çıvgın’ın en güvendiği skor opsiyonu olan, takımın yıldız guardı Erving Walker için devredeler.

BSL’nin İstikrarlı Skorerlerinden

Walker kısa boyuna rağmen sürati ve etkili dış şutları ile geçtiğimiz sezonlarda ligimizin en değerli skorerlerinden biriydi. Aslında onu Dixon’ın biraz daha az tecrübelisi olarak tanımlayabiliriz. Büyükçekmece gibi sınırlı bir takımda bile neredeyse tek başına bir çok maçı almayı başarmıştı. Pınar Karşıyaka gibi bir camia takımında, ateşli taraftarın da desteğiyle çok daha önemli bir oyuncuya dönüşebilecek potansiyele sahip. İzmir temsilcisi için çok doğru bir hamle olacağını düşünüyorum.

Amerikalı oyun kurucu, kariyerinde Fransa’da Elan Chalon, Dijon, Strasbourg, İtalya’da Veroli ve Polonya’da Stelmet Zielona Gora formalarını da giydi.

Erving Walker (1.72-1990)

BSL: 29 maç 33.9 dakika 18.5 sayı %40.7 3sayı 2.9 ribaund 5.1 asist 14.9 verimlilik

 Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Galatasaray Doğa Sigorta – Anadolu Efes İddaa Tahmini 13.09.19

Antalya’da düzenlenen Gloria Cup turnuvasında Galatasaray Doğa Sigorta Cuma saat 20:00’da Anadolu Efes ile karşılaşacak. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir