Anasayfa / Hazırlık Maçları / Pınar Karşıyaka – Petkim Spor İddaa Tahmini 11.09.21

Pınar Karşıyaka – Petkim Spor İddaa Tahmini 11.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında İzmir’de düzenlenen Ege Cup mücadelesinde Pınar Karşıyaka Cumartesi saat 15:00’da ev sahibi Petkim Spor ile karşılaşacak. Bets10 Petkim lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Kaf-Kaf, geçen sezonki iskelet yabancı kadrosunu korurken giden isimlerin yerini Akil Mitchell ve Bonzie Colson gibi kaliteli isimlerle doldurmayı başardılar. Hazırlık döneminde ise şuana kadar Buducnost’u 4 sayı farkla geçip Studentski’ye 4 sayı ile yenilirken bu turnuvadaki ilk maçlarında ise Merkezfendi’yi son çeyrekteki etkili performansları ile 92-78 yenmeyi başarmışlardı. O maçta takımının iki yıldız forveti Colson ve M’Baye öne çıkmışlar, takımlarını farklı galibiyete götüren isimler olmuşlardı. 

Koç Sevim’i göreve getirerek yeniden bir yapılanma içersine giren Petkim, ev sahibi olduğu bu turnuvanın ilk maçında Merkezefendi karşısında hiç varlık gösterememiş, 77-91 ile kaybetmişlerdi. Aynı zamadan ilk hazırlık maçlarında ne kadar sıkıntılı olduklarını ve adaptasyon sürecinin daha en başında olduklarını göstermişlerdi. Oyunun iki alanında da sınıfta kalmışlardı. Wright-Foreman 20 sayı ve Conger 17 sayı ile takımlarını ayakta turmaya çalışsalar da yeterli olamamışlardı. 

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de tecrübe anlamında ciddi farklar var. Ayrıca Karşıyaka koç Sarca ile yola devam etmesi ve kadrosunda Taylor, M’Baye, Semih ve Yunus Emre Sonsırma gibi tecrübeli, birbirlerini çok iyi tanıyan oyuncular bulundurmasıyla adaptasyon anlamında da rakibinden bir kaç adım önde. Bu maçta da koç Sarıca’nın örğencilerinin ilk maçta olduğu gibi rakibe acımayacaklarını, henüz koçu ve takım arasında kimyayı yakalayamamış Petkim’i çift haneli farklarla rahat geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Mitteldeutscher – MLP Academics Heidelberg İddaa Tahmini 25.09.21

Almanya easyCredit BBL açılış haftasında Mitteldeutscher Cumartesi saat 19:00’da MLP Academics Heidelberg ile karşılaşacak. Hem …