Anasayfa / İddaa Tahminleri / Pınar Karşıyaka – Semt77 Yalovaspor İddaa Tahmini 31.10.21

Pınar Karşıyaka – Semt77 Yalovaspor İddaa Tahmini 31.10.21

ING Basketbol Süper Ligi 6. hafta mücadelesinde Pınar Karşıyaka Pazar saat 18:00’da Semt77 Yalovaspor ile karşılaşacak Rexbet toplam sayı limitini 152.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Kaf-Kaf sadece BSL’nin değil BCL’nin de iddialı takımlarından biri. BSL’de 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve liderlik yarışında yer alan takımlardan biri konumundalar. Son 2 maçlarını da üst üste kazandılar. Önce içerde Bursaspor’u 76-62 sonra da deplasmanda Gaziantep’i 67-76 ile zorlanmadan geçmeyi bilmişlerdi. Koç Sarıca’nın sistemi geçen sezon da olduğu gibi savunma üstüne kurulu. Sert ve disiplinli savunmadan ödün vermiyorlar. 

Ligin yeni takımlarından biri olan Yalovaspor ise koç Yavuz syönetiminde iyi işlere imza atmaya devam ediyor. 5 maçtan 2 tanesini kazandılar ki bunlar denk rakiplere karşı gelen önemli hedef galibiyetlerdi. Ancak son haftalarda üretim konusunda zorlandıkları da bir gerçek. Son 3 maçlarından ikisinden 114 ve 142 sayı üretilmişti sadece. Geçen hafta konuk ettikleri Beşiktaş’ı zorlasalar da düşük skorda geçen kısır maçı 68-74 ile kaybetmişlerdi. 

Karşıyaka’da işler yolunda. Özellikle savunma anlamında tam da koç Sarıca’nın istediği seviyede takım. Sertlik ve agresiflik artık alışkanlık haline geldi, her iki kulvarda da rakipleri rahatlıkla 70 bareminin altında tutabiliyorlar. Yalova gibi son haftalarda düşük tempoda oynayan, üretimi sınırlı bir takımı da yine etkili savumaları ile zorlayacaklarını düşünüyorum. İzmir ekibinin ateşli taraftarı önünde zorlanamadan kazanmasını bekliyorum ama handikap riskine girmek yerine takımların düşük tempolarına ve Karşıyaka’nın etkili savunmasına güvenerek alt seçeneğine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: ALT (153.5) – 1.52
Rexbet Oranı: ALT (152.5) – 1.69
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Pesaro – Varese İddaa Tahmini 05.12.21

İtalya Lega Basket Serie A 10. hafta mücadelesinde Pesaro Pazar saat 21:00’da Varese ile karşılaşacak. …