Anasayfa / İddaa Tahminleri / Pınar Karşıyaka – Sigortam.net İTÜ İddaa Tahmini 19.10.19

Pınar Karşıyaka – Sigortam.net İTÜ İddaa Tahmini 19.10.19

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 4.hafta mücadelesinde Pınar Karşıyaka Cumartesi saat 15:15’de Sigortam.net İTÜ ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takımın toplam sayı limitini 65.5 olarak açıklamışlar.

Karşıyaka koç Sarıca yönetiminde iyi bir kadro kurdu ve bunun da meyvelerini hemen sezon başından itibaren toplamaya başladı. Sadece hücumda değil savunmada da çok iyi bir performans gösterdiler ilk maçlarda. Son 3 maçlarından ikisinde Boras ve Büyükçekmece gibi İTÜ seviyesindeki rakipleri 60 sayının bile altında tutmuşlardı. Hücumda zaten Taylor, Triche, Mbaye, Morgan liderliğinde Kennedy’nin de devreye girmesiyle hiç sorun yaşamıyorlar.

İTÜ lige geç davet edildi ve bunun da etkisiyle bir türlü kadrosunu oturtamadı. Onlar adına tek avantajlı nokta ligin ilk haftalarını hep güçlü rakiplere karşı oynamaları, yani bu farklı kaybettikleri maçlar onlar için hedefler arasında değildi kesinlikle. Fenerbahçe, Tofaş ve Daçka gibi ilk 4 hedefi olan takımlara kaybetmeleri normal. Hücumda zaten problemleri vardı şimdi Kerem Gönlüm ve Darrell Williams ile de yolları ayırdılar. Özellikle Williams’ın yokluğunda hücum potansiyelleri düşecektir. Yeni transfer Dillard da henüz forma giymedi, durumu maç saatinde belli olacak.

Karşıyaka koç Sarıca’nın gelişiyle tekrar eski günlerine döneceğinin sinyallerini verdi ilk haftalardan. Bu süreçte özellikle kendilerinden zayıf rakiplere karşı yaptıkları sert savunma ve potalarını kapatmaları dikkat çekti. Bu maçta da Darrell Williams ile Kerem gibi önemli iki ismi ile yollarını ayırmış olan ki onlar varken de 60 sayıları zor gören İTÜ karşısında aynı sert savunmayı uygulayacaklarını ve 65 sayıya izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Hep söylediğim gibi bu maçlar İTÜ için hedef değil, onlar denk rakiplerini yenip ligde kalma peşinde olacaklar. 

İddaa Oranı: Deplasman ALT (65.5) – 1.45
Avrupa Bahis Oranı: Deplasman ALT (65.5) – 1.56
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …