Güncel
Anasayfa / Basketbol Haber / Pınar Karşıyaka’nın Yeni Transferinde Problem Var

Pınar Karşıyaka’nın Yeni Transferinde Problem Var

Pınar Karşıyaka yeni 4 numarası olan Antonio Campbell‘ı 6 Ağustos’ta resmi olarak açıklamıştı ve sizlere bu hamlenin teknik olarak ne kadar riskli olduğunu anlatmıştım. Ancak görülüyor ki mental olarak da hayli problemli bir oyuncuyu transfer etmiş İzmir ekibi.

Normalde 15 Ağustos’ta takıma katılması beklenen Birleşik Amerikalı forvet halen ortalarda yok ve bu durum hakkında da Pınar Karşıyaka’dan bu şekilde bir açıklama geldi:

Sözleşme imzaladığımız ve 15 Ağustos tarihinde takıma katılması beklenen, fakat Chicago havalimanındaki aksaklıktan kaynaklı İstanbul uçuşunu kaçırmış olan Antonio Campbell henüz İzmir’e gelememiştir. Bagajlarını kaybettiği ve son olarak Columbus’a geri döndüğü bilgisi aldığımız oyuncunun, gerek kendisinden gerekse menajerinden sağlıklı ve verimli bir bilgi akışı sağlanamadığından, dün itibari ile sözleşmesindeki ilgili maddelere dayalı olarak hukuksal süreç başlatılmıştır.Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.06.19

Çarşamba programında Avupa liglerinde zorlu final serilerindeki maçlar devam ediyor olacak ve bizleri birbirinden keyifli …