Anasayfa / İddaa Tahminleri / Pioneros – Toros de Aragua İddaa Tahmini 08.07.24

Pioneros – Toros de Aragua İddaa Tahmini 08.07.24

Venezüela Ligi birinci grup mücadelesinde Pioneros Pazartesi günü saat 00:00’da Toros de Aragua ile karşılaşacak. intobet misafir takımın lehine 13.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Pioneros son 4 maçtan 3 tanesini kazandı ve bu sayede de 6. sırada yer aldı 11 galibiyete ulaşarak. Evlerindeki son 3 maçlarına baktığımızda ise ikisini kazandıklarını gördük. Son maçta da konuk ettikleri Llaneros’u tam 29 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. 29 Haziran’daki son maçta ise konuk oldukları Brillantes karşısında direnmelerine rağmen 7 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. 

Aragua ise grubun ve tüm ligin en zayıf halkalarından birisi. Şuana kadar çıktıkları 21 maçtan sadece ama sadece 3 galibiyet alabildiler… Diğer yandan deplasman karnelerine baktığımızda da işlerin yolunda gitmediğini biliyoruz, son 2 maçta sırasıyla Spartans’a 33 sayı ve Broncos’a ise 16 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. O son maçta hücumda çok zorlanmışlar ve 77 sayıda kalmışlardı.

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu söyleyebiliriz, bunu bize ouan tablosu da söylüyor zaten. Pioneros zayıf rakibi karşısında ev sahibi avantajını da kullanarak sürprize izin vermeyecektir diye düşünüyorum. Evlerindeki son maçta olduğu gibi bu maçta da dominant bir oyun sergileyerek kazanırken rakiplerine çift haneli farklarla üstünlük kurabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …