Anasayfa / İddaa Tahminleri / Piratas de Bogota – Toros del Valle İddaa Tahmini 30.06.24

Piratas de Bogota – Toros del Valle İddaa Tahmini 30.06.24

Kolombiya Ligi mücadelesinde Piratas de Bogota Pazar günü saat 00:00’da Toros del Valle ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini 175.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Bogota son 4 maçını üst üste kaybederken bu sayede de 7 galibiyette kaldı, ligin zayıf halkarından biri konumunda. Diğer yandan evlerindeki son 5 maça baktığımızda ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu da görüyoruz. Bu maçların tamamında 176 bareminin geçildiğini gördük. Amerikalı oyuncuları Jarrett ve J.Smith liderliğinde hücumda etkili bir takım olduklarını biliyoruz. 

Toros ise son 5 maçtan 4 tanesini kazandı ve bu sayede de 11 galibiyete ulaşarak kendisine 5. sırada yer buldu. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçta sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi. O maçlarda sırasıyla 199 sayı ve 186 sayı üretilmişti. Solis, Moreno, Vazquez takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

İki takımın da son maçlarda istikrarlı bir şekilde tempolu ve yüksek skorlu bir basketbol sergilediklerini gördük. Bu maçta da bize farklı bir senaryo izletmeyeceklerini düşünüyorum. Son maçlarda sergiledikleri tempo basketbolunu devam ettireceklerini düşünüyorum. İki takımın da birbirlerinin savunma zaaflarını yüksek tempoda cezalandıracaklarını, bize bol skorlu ve keyifli bir mücadele izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: ÜST (175.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …