Anasayfa / Cocodrilos / Piratas de La Guaira – Cocodrilos İddaa Tahmini 20.06.24

Piratas de La Guaira – Cocodrilos İddaa Tahmini 20.06.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Piratas de La Guaira Perşembe günü saat 02:00’da Cocodrilos ile karşılaşacak. intobet ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Piratas son 2 maçını üst üste kazandı ve bu sayede de 10 galibiyete ulaşarak 5. sırada yer buldu kendisine, play-off potasında bulunuyorlar şuan için. Evlerideki performanslarına baktığımızda da keyiflerin yerinde olduğunu görebiliriz. Son 5 maçlarının tamamını kazanmayı başardılar. Son olarak 14 Haziran’da konuk ettikleri Centauros’u 9 sayı farkla yenmeyi bilmişlerdi. O maçta Griffin 19 sayı, 15 ribaund, Hollis 15 sayı, 4 ribaund ve Matos 12 sayı, 5 ribaund, 4 asist ile öne çıkan isimlerdi.

Cocodrilos ise son 5 maçını kazandı, ligin istim üstündeki takımlarından birisi. 17 maçtan topladıkları 14 galibiyetle liderlik koltuğunda oturuyorlar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçı üst üste kazansalar da zorlandıklarını gördük, rakipleri sırasıyla 2 sayı, 3 sayı ve yine 3 sayı farkla yenebilmişlerdi. Pirela, Guerrero, Cisneros, Silverio son dönemde takımın öne çıkan silahları konumundalar.

İki takımın da son dönemde çok formda olduğunu, üst üste galibiyetler aldıklarını biliyoruz. Bu nedenle de bu maçta kimin kazanacağını kestirmek bence kolay değil. Evet Cocodrilos deplasmanda da olsa maçın favorisi ancak son maçlarda kazanırken bile evden uzakta zorlandıklarını biliyoruz. Ev sahibinin de yükselen form grafiğine güvenerek onların lehine açılan handikapı yanıma almayı tercih edeceğim.  

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.61
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Scarborough Shooting Stars – Edmonton Stingers İddaa Tahmini 13.07.24

Kanada Ligi mücadelesinde Scarborough Shooting Stars Cumartesi günü saat 21:00’da Edmonton Stingers ile karşılaşacak Mobilbahis …