Anasayfa / Diablos / Piratas de La Guaira – Diablos İddaa Tahmini 04.07.24

Piratas de La Guaira – Diablos İddaa Tahmini 04.07.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Piratas de La Guaira Cuma günü saat 01:45’de Diablos ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 12.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Guaira son 3 maçından ikisini kaybetti ama buna rağmen 11 galibiyetle kendisine 5. sırada yer buldu, yani play-off potasında yer aldı. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçtan ikisini kaybettiklerini gördük, işler pek yolunda değil diyebiliriz. Önce Cocodrilos’a 11 sayı sonra da Guaiqueries’e 13 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Son maçta Hollis 24 sayı, 10 ribaund ve Ramos 14 sayı ile direnen başlıca isimlerdi. 

Diablos ise son 5 maçtan 4 tanesini kaybetti ve zaten grubun en zayıf halkası konumunda, şuana kadar sadece 4 galibiyet toplayabildiler. Son 2 deplasman maçlarına baktığımızda ise üst üste kayıplar yaşadıklarını gördük, önce Falcon’a 12 sayı sonra da Panteras’a 3 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. O son maçta Satchell 20 sayı, 6 ribaund ve Figueroa 16 sayı ile direnen başlıca isimlerdi.

İki takım son olarak 25 Mayıs’da karşılaşmışlar ve Guaira deplasmanda olmasına rağmen rakibini 12 sayı farkla, net bir skorla yenmeyi başarmıştı. Son dönemde evlerinde bir düşüş yaşamış olsalar da o maçta olduğu gibi rakipleri karşısında yine kalite ve seviye farkını ortaya koyacaklarını düşünüyorum. Deplasmanda olduğu gibi evlerinde de çift haneli farklarla kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …