Anasayfa / Guaiqueries / Piratas de La Guaira – Guaiqueries İddaa Tahmini 29.06.24

Piratas de La Guaira – Guaiqueries İddaa Tahmini 29.06.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Piratas de La Guaira Cumartesi günü saat 02:00’da Guaiqueries ile karşılaşacak. intobet ev sahibi lehine 3.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Guaira son 4 maçını üst üste kazanarak ne kadar formda olduğunu gösterdi. Bu galibiyetler sayesinde derecelerini 11-7 yaptılar ve ilk yarışında biz de varız dediler. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 5 maçtan 4 tanesini kazandıklarını gördük, son olarak konuk ettikleri denk rakiplerden Falcon’u 2 sayı farkla yenmeyi başarmışlardı. 79 sayı attıkları o maçta Griffin 23 sayı, 12 ribaund, Ramos 16 sayı ve Matos 12 sayı, 6 ribaund, 8 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Guaiqueries de rakibi gibi çok formda, onlar son 5 maçlarının tamamını kazanarak geliyorlar buraya. Deplasman karnelerine baktığımızda ise 3 maçlarını üst üste kazandıklarını gördük. Son olarak 2 gün önce konuk oldukları Cocodrilos karşısında etkili bir savunma performansı sergilemişler ve 71-79’luk skorla kazanmayı bilmişlerdi. O maçta Anderson 17 sayı, 7 ribaund ve Walters 11 sayı, 10 ribaund ile öne çıkan isimlerdi.

İki takım son olarak 5 Haziran’da Guaiqueries’in sahasında karşılaşmışlar, Guaira rakibini deplasmanda olmasına rağmen etkili bir hücum performansı eşliğinde 86-90’lık skorla geçmeyi başarmıştı! Son haftalarda iki ekibin de ne kadar formda olduklarını biliyoruz ki aralarındaki denkliği aslında puan tablosu da bize söylüyor zaten. Bu nedenle de bu ortamda kimin kazanacağını kestirmek bence kolay değil. Ev sahibi lehine açılan handikapı yanıma almayı tercih ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (+3.5) – 1.62
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …