Anasayfa / İddaa Tahminleri / Pistoia – Pesaro İddaa Tahmini 31.08.19

Pistoia – Pesaro İddaa Tahmini 31.08.19

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Pistoia Cumartesi saat 19:00’da Pesaro ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açıklamamışken Bets10 ise Pistoia’nın direkt galibiyeti için 1.55 oran belirlemişler.

Pistoia koç Carrea yönetiminde yabancılarını değiştirdi yeni sezon öncesi ve özellikle kısa rotasyonuna ekledikleri isimlerle heyecan verici bir takım oldular. Zabian Dowdell, Jean Salumu ve Terran Petteway üçlüsü ile özellikle açık alanda çok yakacaklarını söyleyebilirim, bu sezon onları yüksek tempoda izleyeceğiz. Ayrıca pota altında da Justin Johnson-Angus Brandt ikilisi iyi iş çıkarabilecek potansiyele sahipler.

Geçtiğimiz sezonun zayıf halkası olan Pesaro’nun bu sezon da farklı bir görüntü çizemeyeceğini söylemek yanlış olmaz. Eski NBA oyuncusu DeJuan Blair’ı transfer ettiler ama onun da FIBA’dan bir doping cezası var ve büyük olasılıkla bu transfer iptal olacak, en azından dosya çözülmeden oynaması mümkün değil. Onun dışında Jaylen Barford ve Zach Thomas hamleleri geldi ama yeterli olmaz Serie A’da kalmak için.

Pistoia geçtiğimiz sezona göre daha umut vaadeden bir takım kurdu ve düşme hattı ile play-off arasında kendilerine sağlam bir yedinmek için yeterli olduğunu düşünüyorum. Kurduğu zayıf kadroyla yine düşme adaylarından olan Pesaro karşısındaki bu hazırlık maçında hata yapmayacaklarını ve sahadan galibiyetle ayrılabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.55
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gottingen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 06.06.20

Almanya easyCredit BBL, pandemiden sonra en erken dönen Avrupa ligi olarak final turnuvası ile 2019-20 …