Güncel
Anasayfa / Brezilya Milli Takımı / Polonya – Brezilya İddaa Tahmini 22.06.21

Polonya – Brezilya İddaa Tahmini 22.06.21

Hazırlık Maçları kapsamında Polonya Salı saat 21:00’da Brezilya ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak belirlemiş.

Polonya hazırlık döneminde en çok maç yapan ekiplerden biriydi. 4 maçta Meksika, Tunus ve Letonya’yı yenerken sadece Rusya’ya 15 sayı farkla yenilmişlerdi, bunu da bir iş kazası olarak adlandırmak yanlış olmaz sanırım. Son maçta genç kadrosuyla sahaya çıkan Letonya karşısında gereksiz zorlanmışlar ve uzatma sonunda 75-73 ile kazanabilmişlerdi. O maçta takımın yeni kaptanı Ponitka 16 sayı ile öne çıkarken Kolenda 12 sayı ve Sokolowski de 10 sayı ile katkı vermişlerdi galibiyet yolunda.

Brezilya ise henüz ciddi bir hazırlık maçına çıkmadı. Split’de ev sahibi Hırvatistan ile birlikte aynı grupta yer alacaklar, işleri kolay olmayacak. Ancak ellerinde tecrübeli oyunculardan kurulu iyi bir kadro var. Burgos ile BCL şampiyonluğuna ulaşmış keskin şutör Benite, Limoges ile kariyerinde yeniden çıkışa geçen NBA patentli Carboclo, Bulls forması giyen Felicio, 41 yaşındaki delikanlı Alex Garcia, Tenerife’nin tecrübeli yıldızı Huertas, takımın en güvenilir uzunu Augusto Lima, kariyerine Sydney’de devam eden skorer Didi Louzada, genç yıldız adayı Yago Santos ve 38 yaşındaki tecrübeli uzun Anderson Varejao kardoda öne çıkan isimler. 

Polonya, Slaughter ve Lampe gibi yıldızların yokluğunda. Evet Ponitka formda ama onun tek başına takımı ayakta tutamayacak bir oyuncu olduğunu, aksine liderden çok tamamlayıcı olduğunu biliyoruz. Brezilya ise çok tecrübeli bir takım ve her pozisyonda Polonya’dan bu alanda daha iyi isimlere sahipler. Huertas, Benite, Varejao gibi tecrübeli yıldızların farklarını ortaya koyacakalarını düşünsem de Polonya’nın enerji ve fiziksel oyun anlamında biraz daha ağır basacağını, kolay pes etmeyeceğini düşünüyorum. Bu nedenle tercihimi ev sahibinin lehine açılan handikaptan yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: MS 1 (+8.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

ABD – İran İddaa Tahmini 28.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları 2. maçında Amerika Birleşik Devletleri Çarşamba saat 07:40’da İran ile karşılaşacak. İddaa …