Anasayfa / 2025 FIBA EuroBasket / Polonya – Hırvatistan İddaa Tahmini 25.08.22

Polonya – Hırvatistan İddaa Tahmini 25.08.22

2025 FIBA EuroBasket ön elemeleri E grubu mücadelesinde Polonya Perşembe günü saat 19:30’da Hırvatistan ile karşılaşacak. intobet misafir takımın galibiyeti durumunda limiti 160.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış henüz.

Polonya, EuroBasket 2022’de mücadele edecek ekiplerden biri. Hazırlık dönemine kötü başlamış olsalar da Akropolis Turnuvası’daki son 2 maçta toparlanmışlar ve önce millilerimizi 86-87 sonra da Gürcistan’ı 76-87 ile geçmişlerdi. Her ne kadar savunmada yine iyi görüntü vermemiş olsalar da üretimde toparlandıklarını görmüştük. Ponitka, Cel ve Sokolowski gibi tecrübeli isimlerin devreye girmeleriyle kendilerine gelmiş durumdalar.

Hırvatlar ise son senelerde yaşadıkları düşüşü geride bırakarak koç Mulaomerovic liderliğinde beyaz bir sayfa açmak istiyorlar. Bu yolda da ellerinde yeni devşirme Smith, Hezonja, Bogdanovic, Saric ve Zubac’dan oluşan çok iyi bir iskelet var. Nitekim hazırlık dönemindeki 5 maçtan 4 tanesinde bizlere 166, 178 ve 182 sayı izletmişler, bu maçların ikisnde Macaristan ve Bulgaristan’ı sırasıyöa 20 ve 30 sayı farkla hezimete uğratmışlardı.

İki takım arasında kağıt üstünde olduğu gibi sahaya son dönemde yansıtılan basketbol anlamında da net farklar var. Evet Polonya hazırlık döneminin sonunu iyi getirdi ve bu maçta da evlerinde oynamanın avantajıyla direneceklerdir ama yine yıldızlar topluluğu bir kadroya sahip olan Hırvatların hata yapmayacağını, rakibin vasat savunmasını verimli hücumlarla işleyeceklerini ve kazanırken bizlere aynı zamanda da yüksek skorlu, keyifli bir maç izlettireceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 & ÜST (160.5) – 2.47
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

AS Monaco – Roanne İddaa Tahmini 02.10.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 3. hafta mücadelesinde AS Monaco Pazar günü saat 18:00’da Roanne …