Anasayfa / 2021 FIBA EuroBasket / Polonya – İsrail İddaa Tahmini 20.02.20

Polonya – İsrail İddaa Tahmini 20.02.20

FIBA EuroBasket 2021 elemeleri A grubu maçında Polonya Perşembe saat 20:45’de İsrail ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 153.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 155.5 olarak belirlemiş.

Polonya koç Taylor yönetiminde Dünya Kupası’nda iyi sinyaller vermiş ve Avrupa basketbolunun çıkış yapan ülkeleri arasında güçlenmeye devam ettiğini göstermişti. Elemelere de kendi standartlarında iyi bir kadroyla geliyorlar. En önemli eksikleri sakatlığı bulunan Ponitka ancak sağlıklı olsa da Zenit’in aynı gün Euroleague maçı olduğu milli takımda forma giyemeyecekti muhtemelen. Koç Taylor’ın elinde Slaughter, Kulig, Cel ve Sokolowski gibi kaliteli artı birlikte milli formayı çokça kez giymiş tecrübeli isimlerden kurulu bir kadro var.

İsrail, Euroleague oyuncularından biraz da sakatlıkların etkisiyle yoksun oynayacak olsa da yine de koç Katash’ın elinde yüksek skor potansiyelli, kaliteli ve yetenekli bir oyuncu topluluğu var. Tecrübeli isimler Pnini, Mekel, Alexander, Cohen’in yanı sıra devşirme Cline ve genç yetenekler Avdija ile Blatt takımın önemli parçaları konumundalar. Özellikle Avdija’yı izlemek gerçekten çok büyük bir keyif. 

A grubunda İspanya ile beraber 2 takım daha EuroBasket bileti kapacaklar. Bu nedenle İsrail ve Polonya açısından gruptaki her maç çok kritik olacak. Polonya’nın Slaughter ve Koszarek gibi tecrübeli isimlerle yüksek skor potansiyelli bir takım olduğunu biliyoruz ki İsrail de Blatt ve Mekel liderliğinde açık alanı verimli kullanan, potansiyelli skor opsiyonlarına sahip bir takım. Bu maçta iki takımın da tempoyu forse edeceklerini, skor üretimi konusunda da sorun yaşamayacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: ÜST (153.5) – 1.52
Bets10 Oranı: ÜST (155.5) – 1.85
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …