Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Polonya – Karadağ İddaa Tahmini 27.08.19

Polonya – Karadağ İddaa Tahmini 27.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Polonya Salı saat 14:30’da Karadağ ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise Karadağ’ın direkt galibiyeti için 1.69 oran açıklamış.

Polonya hazırlık dönemini inişli çıkışlı geçiren takımlardan biriydi. Aslında ellerinde Ponitka, Waczynski, Kulig ve Slaughter ile birlikte kaliteli, potansiyelli bir kadro var. Ancak koç Taylor’ın oyuncularından henüz takım olma konusunda istediğini alamadığını söyleyebiliriz. Son maçta da İran karşısında zorlanmışlar ama 5 sayı farkla kazanmayı bilmişlerdi. Asıl önemli olan ise bir önceki maçta güçlü Nijerya karşısında çok iyi direnmeleri ve uzatmada kaybetmeleriydi.

Karadağ ise Vucevic ve Dubljevic ile beraber Dünya Kupası’ndaki bir çok takımdan iyi bir uzun rotasyonuna sahip olsa da devşirme Needham ve Sehovic kardeşlerden yeteri kadar katkı alamıyorlar. Kısalardan böyle katkı alamadıkları sürece de vasat bir takımdan öteye geçemezler. Son 2 maçta biraz toparlandılar ve İran’ı yenerken Nijerya’ya ise önde oldukları halde son topta kaybetmişlerdi. 

İki ekip de güçlü Nijerya karşısında iyi basketbol oynamış ve son toplarda maçlarını kaybetmişlerdi. Kadro kalitesi ve tecrübe anlamında denk ekipler olduklarını söylemek yanlış olmaz. Ancak Polonya’nın Karadağ’a kısalarda üstünlük kurabilecek etkili bir rotasyonu olmadığı gibi Karadağ’ın ikiz kuleleri Dubljevic ve Vucevic ile de baş edebileceklerini düşünmüyorum. Bu nedenle Karadağ’ın ufak bir adım önde olduğunu ve kazanabileceğini tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 / 1.69
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …