Anasayfa / FIBA U20 Ümitler Avrupa Şampiyonası / Polonya – Letonya İddaa Tahmini 20.07.19

Polonya – Letonya İddaa Tahmini 20.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 13.lük – 16.lık klasman mücadelesinde Polonya Cumartesi saat 14:15’de Letonya ile karşılaşacak. İddaa bu maça barem belirlemişken Bets10 ise Polonya’nın direkt galibiyei için 1.29 oran belirlemiş.

Polonya turnuvanın zayıf halkalarından biri, grupta oynadıkları 3 maçta sadece denk rakibi Slovenya’yı 3 sayı farkla geçerken son 16’da Hırvatistan’a farklı yenilmişlerdi. Ardından klasman maçında ise denk rakiplerinden Ukrayna’ya iyi direnseler de 5 sayı farkla yenilmişlerdi. Kolenda tek başına takımını sürüklemeye çalışıyor bu turnuvada.

Letonya ise belki de turnuvanın en zayıf halkası, şuana kadar oynadıkları tüm maçları kaybettiler. Tabiki ağırlıkla 2000 doğumlu oyuncuların oluşturduğu bir rotasyona sahip olmaları büyük avantaj. Atelbauers dışında etkili olabilen bir isim çıkartamadılar turnuva boyunca.

Turnuvanın iki zayıf takımının karşılaşmasında, Kolenda liderliğinde Polonya’nın fiziksel anlamda Letoya’ya karşı üstünlük kuracağını ve en azından turnuvayı son 2 sırada bitirmemek için çabalayacağını düşünüyorum. Letonya’nın turnuvada maç kazanması bana göre mucize olacak zaten… Bu maçta o mucizeyi gösterebilecekleri maç olmayacaktır.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.29
Güven İndeksi: 9/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Eurocup basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Nanterre – Unics Kazan İddaa Tahmini 16.10.19

7DAYS EuroCup 3.hafta mücadelesinde C grubunda Nanterre, Çarşamba 21:45’te Unics Kazan ile karşı karşıya gelecek. …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.