Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Polonya – Tunus İddaa Tahmini 11.08.19

Polonya – Tunus İddaa Tahmini 11.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çekya’nın ev sahipliğindeki turnuvada Polonya Pazar saat 19:00’da Tunus ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran belirlememişken Bets10 ise Tunus’un lehine 10.5 handikap belirlemiş.

Polonya Slaughter’dan yoksun olarak yer aldığı turnuvanın ilk maçında zayıf rakip Ürdün’ü Kulig liderliğinde tam 41 sayı farkla darmadağın etmişti. İkinci maçta ise ev sahibi ve denk rakipleri Çekya karşısında Ponitka liderliğinde iyi direndiler ama son bölümde yaptıkları basit hataların da etkisiyle 5 sayı farkla kaybettiler.

Tunus belki Ürdün gibi zayıf halka değil ama standartların altında yani vasat bir takım. Roll’un yokluğunda kısa rotasyonunda sorun yaşıyorlar ki Mejri de pota altında tek başına kalıyor. İlk maçta Çekya’dan 14 sayı fark yedikten sonra ikinci maçta ise zayıf Ürdün’ü 12 sayı farkla geçerek moral bulmuşlardı.

Polonya koç Taylor yönetiminde uzun yıllardır birarada oynayan oyunculardan kurulu bir takım. Ayrıca kadrolarında oldukça tecrübeli isimler de var. Tunus karşısında bu avantajlarını kullanacaklarını ve turnuvayı farklı bir galibiyetle kapatarak hazırlık döneminin kalan kısmı için moral depolayacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) / 1.88
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …