Anasayfa / Dabrowa Gornicza / Polpharma St. Gdanski – Dabrowa Gornicza İddaa Tahmini 19.11.20

Polpharma St. Gdanski – Dabrowa Gornicza İddaa Tahmini 19.11.20

Polonya Ligi 10. hafta mücadelesinde Polpharma St. Gdanski Perşembe saat 21:30’da Dabrowa Gornicza ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.40 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.52 olarak belirlemiş.

Polpharma 12 maçın ardından sadece 1 galibiyet alabildi ve doğal olarak puan tablosunun son sırasında yer alıyor. Ancak son maçlarda kayıplar yaşamalarına rağmen Stelmet Gora maçını bir kenara bırakırsak hiç de fena olmayan sonuçlara imza attılar. Evlerindeki Stelmet Gora maçından önce Szczecin’e 8 ve Legia’ya 7 sayı farkla yenilerek aslında dişli bir takım olduklarını gösterdiler. Trevon Allen, Steven Haney, James Washington üçlüsü ile can yakabilecek seviyede olduklarını gördük.

Dabrowa ise takımın en önemli skor opsiyonu Killeya-Jones2u kaybettikten sonra düşüşe geçti. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler ve şuanda 11 maçtan aldıkları 2 galibiyetle beraber son sıraları bu maçtaki rakipleri Polpharma ile paylaşıyorlar. Son olarak kendi sahalarında oynamalarına rağmen Trefl’a 9 sayı farkla yenilmişlerdi. Jones’un yokluğunda Lee Moore ve Elijah Wilson liderliğinde ayakta kalmaya çalışıyorlar ama takviye yapmazlarsa işleri zor görünüyor…

Ligin iki zayıf takımının karşılaşmasında alt sıraları yakından ilgilendiren, denk güçlerin kapışmasına sahne olacağız. Polpharma üç etkili yabancısı ile aslında fena işler çıkarmıyor ama maçların sonunu getiremiyorlardı. Şimdi Dabrowa’yı en önemli skor opsiyonu Killeya-Jones’dan yoksun yakalamışken bu fırsatı iyi değerlendireceklerini, zaman zaman zorlanacak olsalar da 40 dakikanın sonunda gülen taraf olup, 2. galibiyetlerini alarak rakiplerini yakalayacaklarını tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.52
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Çekya – Belçika İddaa Tahmini 27.11.20

2022 FIBA EuroBasket elemeleri kapsamında pandemi önlemleri nedeniyle Vilnius,Litvanya’da düzenlenen fanusta oynanacak maçta Çekya Cuma …